Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
10.10.20171 min
XSolve (Boldare now)

XSolve Sp. z o.o.XSolve (Boldare now)

Zapraszamy na pierwszą edycję Front Club Open!

Zapraszamy na pierwszą edycję Front Club Open!

Już 12 października rusza otwarta sesja naszego klubu front-end'owców! Pasjonujesz się Front-end'em? Starasz się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi? Lubisz wymieniać się swoją wiedzą z innymi developerami?

To super, bo my też!

Front Club to inicjatywa stworzona przez developerów z XSolve i Chilid,  pasjonatów frontendu - ludzi zainteresowanych wymianą wiedzy z dziedziny najnowszych technologii i najlepszych praktyk programowania.

Dzięki temu, że pracujemy w jednym biurze, możemy pozostawać w ciągłym kontakcie, pomagać sobie i dzielić się pomysłami gdy tylko nadarzy się okazja. Regularnie spotykamy się na chapterach tematycznych, organizujemy otwarte warsztaty i hackathony, takie jak Xlab'y i Agile Hack'i (więcej informacji na temat naszych eventów i projektów znajdziecie na naszej stronie).  

Ponieważ inicjatywa nabiera coraz większego rozpędu, postanowiliśmy zaprosić do naszego grona kolejnych frontendowych zapaleńców! Dołączając do naszego klubu możesz liczyć na wsparcie prawdziwych profesjonalistów, a jednocześnie świetnych, otwartych ludzi i dobrą zabawę!

W planie pierwszego Front Club Open mamy prezentacje dotyczące 3 tematów:

  • WebAssembly - podnosimy wydajność aplikacji JavaScript
  • Snake - Reactive taming with RxJS
  • Reactive Driven Angular Architecture

Oprócz tego: Q&A oraz darmowe przekąski :)   Kiedy? 12 października, godzina 17:00

Gdzie? Gliwice, ul. Królowej Bony 13
Bilety dostępne na Evenea (wstęp wolny). Nie zapomnij też dołączyć do naszego wydarzenia na facebooku!
<p>Loading...</p>