7.03.20221 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Women TechStyle Summit 2022 - największa polska konferencja dla kobiet z branży IT

Weź udział w Wirtualnych Targach Pracy IT i znajdź wymarzoną pracę przy okazji konferencji merytorycznej.

Women TechStyle Summit 2022 - największa polska konferencja dla kobiet z branży IT

Women TechStyle Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona kobietom w branży IT. W tym roku wydarzenie będzie się odbywać w dniu 29.03.2022 r. w formie transmisji online.

Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie.

Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W dniu 29.03.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.


Zarejestruj się już dziś! 


Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 600 uczestniczek i uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

<p>Loading...</p>