8.10.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Wiedza o zarządzaniu chmurą da Ci gwarancję pracy

Weź udział w konferencji Think Summit CEE i poszerz swoją wiedzę oraz umiejętności specjalistyczne!

Wiedza o zarządzaniu chmurą da Ci gwarancję pracy

69% organizacji ankietowanych przez IDG utworzyło nowe role w swoich działach IT związane z zarządzaniem chmurą. Wskazuje to na pewien jasny trend: pracodawcy będą w najbliższym czasie poszukiwać pracowników potrafiących zarządzać takimi danymi. 

W ostatnich latach powstały innowatorskie sposoby jak wykorzystywać chmurę hybrydową i sztuczną inteligencję do zarządzania danymi. W tym tempie przejście na przetwarzanie w chmurze jest jednym z najważniejszych trendów technologicznych i będzie najprawdopodobniej określać naszą epokę. 


Już dziś możesz zarejestrować się za darmo na konferencję IBM, gdzie zdobędziesz potężną dawkę wiedzy na ten temat. Bardziej zachęcać chyba nie musimy!


Zarejestruj się tutaj


Konferencja odbędzie się 14 października, więc czasu nie zostało wiele!

Dołącz do IBM na Think Summit i zobacz, jak ich otwarte podejście do przetwarzania w chmurze i bardzo szerokie możliwości sztucznej inteligencji mogą pomóc Ci sprostać temu wyzwaniu — bez względu na to, gdzie znajdują się Twoje dane.

Z naszej perspektywy, szczególnie jeśli jesteś początkującym devem, szczególnie interesujące mogą być te dwie konferencje: 

Call for Code:Technology solutions solving real-world challenges
(w języku angielskim)
14.10 - godz. 11:10 CET

Rashik Parmar — IBM Fellow and Vice President Technology EMEA, IBM
Bente Acking - założyciel i dyrektor generalny, Hero Loop
Timo Wielink - Kierownik ds. Rozwoju Produktu, Projekt OWL

Ponieważ świat stoi przed bezprecedensowymi, wzajemnie powiązanymi wyzwaniami, program “Call for Code” daje możliwość rozwijania umiejętności, pomagając jednocześnie ratować planetę. Dowiedz się, jak wykorzystują technologie chmury i sztucznej inteligencji do wprowadzania znaczących zmian oraz pozytywny wpływ, jaki wywierają na życie ludzi.

Build once and deploy anywhere with OpenShift
(w języku angielskim)
14.10 - godz. 11:50 CET

Mo Haghighi — lider budowy chmury hybrydowej w regionie EMEA, IBM

Idealne rozwiązanie wielochmurowe powinno być zautomatyzowane, zwinne i najlepiej wdrożone w jednorodnym środowisku programistycznym na publicznych i prywatnych platformach chmurowych. Te funkcje mają również na celu zwiększenie produktywności i pracy zespołowej zarówno dla programistów, jak i inżynierów operacyjnych.

Podczas tego wykładu Mo Haghighi omówi zalety rozwiązań wielochmurowych oraz sposób, w jaki programowanie natywne w chmurze za pomocą OpenShift rozwiązuje wiele problemów technicznych związanych z wdrażaniem wielochmurowym. Zbada również niektóre funkcje produktywności OpenShift dla programistów, a także praktyki kulturowe dla zespołów DevOps z różnymi zestawami umiejętności na wielu platformach chmurowych.


Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.


Podczas konferencji mnóstwo wiedzy dostaniesz w pigułce. Nie ma co zwlekać! Po prostu się zapisuj!

<p>Loading...</p>