23.06.20212 min

Redakcja Bulldogjob

Weź udział w programie Lingaro i rozwijaj się w technologiach chmurowych

Weź udział w programie From SQL to Azure Upskilling Program by Lingaro i rozwijaj się w technologiach chmurowych.

Weź udział w programie Lingaro i rozwijaj się w technologiach chmurowych

Trwa rekrutacja do nowego programu rozwojowego dla osób pracujących z bazami danych. Po miesięcznym szkoleniu w ramach pracy w Lingaro obejmą one stanowiska Azure Data Engineer.From SQL to Azure Upskilling Program by Lingaro
zaczyna się w sierpniu

Technologie chmurowe to jeden z ciekawszych kierunków rozwoju branży IT. Gdy jednak weźmiemy pod uwagę szybko rosnące zapotrzebowanie na kompetencje z tego obszaru, liczba ekspertek i ekspertów jest nadal stosunkowo niewielka. 

Żeby to zmienić, Lingaro uruchamia pierwszą edycję programu, w ramach którego zatrudni i przeszkoli osoby pracujące do tej pory z bazami danych. Jak mówi Piotr Tybulewicz, Cloud Architect w Lingaro i jeden z trenerów:

Program jest intensywny i skierowany do osób, które chcą się rozwijać w technologiach chmurowych. Zakładamy, że już po 4 tygodniach będą dobrze przygotowane do dalszej pracy z platformą chmurową Azure i do zdobycia certyfikatu Microsoft Azure DP-203


Co więcej, program jest elementem strategii HR Lingaro. Anna Bowtruczuk, HR Director w Lingaro mówi:

Działania rekrutacyjne na rynku pracy IT nie mogą być jedynie reaktywne. Sektor szybko się zmienia i tak jak inni pracodawcy, mierzymy się z wyzwaniami. Staramy się podchodzić do nich pozytywnie i proaktywnie, proponując niestandardowe rozwiązania. Dobre przykłady to nasz nowy program „From SQL to Azure”, czy kolejne edycje znanego już na rynku 3-tygodniowego szkolenia Lingaro Bootcamp. Dzięki takim inicjatywom odpowiadamy na przyszłe potrzeby rekrutacyjne biznesu i oferujemy kandydatom ciekawe możliwości rozwoju, przy współpracy z ekspertami.


Do Programu w Lingaro mogą dołączyć osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy z bazami danych,
bardzo dobrze znające język angielski. Sprawdź oczekiwania wobec kandydatów, tematy szkoleń i możliwość aplikowania tutaj


O Lingaro

Lingaro specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Data Science, Data Analytics, Big Data, Business Intelligence. Firma zatrudnia ponad 1000 osób. Biura znajdą się w Warszawie, Lublinie, Zurychu, Manili, Cincinnati i Singapurze, a klientami są największe światowe firmy z listy Global Fortune 500 oraz polscy liderzy rynku.

W tym roku Lingaro ponownie zajęło 2 miejsce na w konkursie AudIT na najlepszego pracodawcę IT w Polsce, organizowanym przez Computerworld. 

Odwiedź profil Lingaro na naszej stronie i dowiedz się więcej.

<p>Loading...</p>