26.05.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Weź udział w konferencji Intellias Agile Days

Poznaj techniki, narzędzia i strategię ratowania biznesu w kryzysie dzięki metodom Agile.

Weź udział w konferencji Intellias Agile Days

1-3 czerwca międzynarodowa firma IT Intellias organizuje trzydniową konferencję na temat technik Agile w trudnych czasach.

Intellias Agile Days zgromadzi ponad 1000 słuchaczy online z całego świata. Konferencja przyda się Programistom i Testerom, Scrum Masters, Product Managers i Project Managers, Analitykom Biznesowym, CEO firm IT oraz Trenerom Agile. Zaproszeni eksperci i słuchacze będą mieli możliwość komunikowania się i wymiany pomysłami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Co: Intellias Agile Days
Kiedy: 1-3.06.2022
Gdzie: online
Koszt: bezpłatna lub cegiełka dla Ukrainy
Temat konferencji: Sztuka ratowania biznesu w kryzysie

Znani speakerzy ze Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji i innych krajów nie tylko opowiedzą o codziennych keisach, ale także podzielą się wiedzą na temat Agile w sytuacjach kryzysowych.

„Agile - to zdrowy sposób na znalezienie rozwiązania, taki sobie trial and error. Dzięki elastycznym procesom opracowania, inżynierowie nie tylko piszą kod, ale prowadzą w pewnym rodzaju badania, wymyślając produkt, który najlepiej odpowiada potrzebom klienta. Te same elastyczne procesy mogą pomóc firmom dostosować się do nowych warunków podczas kryzysu”

Roman Pavliuk, wiceprezes Digital Strategy w Intellias. 

Wśród zaproszonych ekspertów

  • Joe Justice, który opowie o swoich doświadczeniach w korzystaniu z Agile w Tesla;
  • Piotr Majkowski podzieli się wnioskami codo Agile narzędzi na Spotify;
  • Alex Ballarin, trener Scrum w Scrum.org, opowie o zespołach Scruma zorientowanych na użytkownika;
  • Nikola Bogdanov, współzałożyciel AgilePool, podzieli się swoimi myślami na temat osobistego coachingu;
  • Roman Pavliuk,VP of Digital Strategy w Intellias, opowie o praktyce Product Management serwisów;
  • Jurgen Appelo, autor „Management 3.0”, podzieli się swoim doświadczeniem na temat tego, dlaczego innowacja to coś więcej niż Agile i Lean oraz jak menedżerowie zarządzają systemem, a nie ludźmi.


Poznaj wszystkich prelegentów

„Agile wspiera firmy i ludzkość w czasach kryzysu. Nie idzie tutaj o sytuacje, którą możemy przewidzieć lub na którą możemy zaplanować budżet. To reakcja, która pojawia się w odpowiedzi na wydarzenia. Aby być skutecznym, być człowiekiem, musimy stosować techniki Agile. Na tej konferencji opowiem o tym, czego nauczyłem się podczas pracy z Elonem Muskiem ”

Joe Justice, członek zarządu Agile Business Institute.


Pomimo pandemii koronawirusa i pełnoskalową rosyjską agresję, zespołowi Intellias udało się utrzymać produktywność, a nawet kontynuować globalizację swojej działalności. Dziś firma otwiera nowe biura w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii. Agile metody pomagają Intellias wybrać właściwą ścieżkę w trudnych czasach.


Zapisz się na Intellias Agile Days

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale studenci mogą wpłacać składki na rzecz Ukrainy. Intellias zbiera fundusze dla fundacji “Come Back Alive”, medycyny polowej “Hospitaller” i własnego projektu charytatywnego „Auto dla obrońców”.


O Intellias

Intellias – to jedna z największych globalnych firm IT, która obejmuje ponad 2500 specjalistów. Biura firmy znajdują się w Polsce, Ukrainie, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii.

Intellias jest również reprezentowany w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma zajmuje się kompleksowym oprogramowaniem i świadczy profesjonalne usługi, specjalizując się w branży motoryzacyjnej, systemach nawigacyjnych, technologiach finansowych i telekomunikacyjnych.

Ponad 2 miliardy ludzi korzysta z produktów technologicznych opracowanych przez inżynierów Intellias. W 2020 i 2021 roku firma została uznana przez Forbes i EY za czołowego pracodawcę w branży IT.

Co więcej, Intellias znalazł się na liście Global Outsourcing 100 IAOP, uznany przez Inc. 5000 i wyróżniony w GSA UK Awards.

<p>Loading...</p>