Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
14.11.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Weź udział w HackYeah 2022, wybierz swoją kategorię i zgarnij nagrody

Darmowa pizza, ciekawe zadania, wysokie nagrody i duuużo dobrej kawy — HackYeah! największy hackathon w Europie powraca w listopadzie.

Weź udział w HackYeah 2022, wybierz swoją kategorię i zgarnij nagrody

HackYeah 2022  powered by GovTech to ósma edycja największego stacjonarnego hackathonu w Europie. Hackathon, wspierany przez GovTech, odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, w dniach 19-20 listopada 2022. Uczestnicy będą mieli 24 godziny na stworzenie rozwiązania dla wybranego przez siebie zadania.

To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, nauczenia się nowych rzeczy oraz zdobycia atrakcyjnych nagród — pula przekroczyła już 250 000 PLN, a w poprzednich latach przekraczała nawet pół miliona!

Dochód z biletów zostanie przekazany fundacji Hakersi, która wspiera rozwój technologiczny dzieci wykluczonych cyfrowo. 

HackYeah zrzesza osoby wyspecjalizowane w różnych technologiach, ekspertów w różnych językach programowania, ale również osoby, które programować nie potrafią — entuzjastów nowoczesnych technologii, aktywistów społecznych czy artystów!

Celem hackathonu jest poszukiwanie rozwiązań oraz narzędzi, które usprawnią codzienność zwykłych ludzi. Podczas każdej edycji, event skupia wokół siebie kreatywne umysły — osoby biorące udział w HackYeah noszą w sobie prawdziwą chęć działania i faktycznej zmiany.

Dzięki nieocenionym umiejętnościom i błyskotliwym pomysłom uczestników każda kolejna edycja HackYeah owocuje nieszablonowymi i praktycznymi rozwiązaniami, które wykorzystują najnowsze technologie do osiągania zamierzonych rezultatów. 

Jakie zadania staną przed uczestnikami?  

Podczas najbliższej edycji HackYeah! uczestnicy będą szukać rozwiązań w wielu kategoriach. Wśród nich pojawią się kategorie otwarte, w których można zgłaszać wszelkie pomysły związane z daną tematyką oraz zadania partnerskie, które będą dotyczyć konkretnych zagadnień, ustalonych przez Partnera danego zadania.

Podczas HackYeah 2022 kategoriami otwartymi będą: 

  • Less Waste.
  • IoT .

She Hack! Wsparcie kobiet w IT

W tym roku organizatorzy wyszli z nową inicjatywą — stworzyli przestrzeń dla ambasadorek, czyli rolę Ambassagirls. Wszystko po to, by wesprzeć kobiety w środowisku IT i pokazać, że to nie tylko męski świat.

Zadaniem ambasadorek She Hack jest szerzyć idee hackathonu, mobilizować dziewczyny do działania i pomagać im osiągać zamierzone cele. 

HackYeah! - kto może wziąć udział w hackathonie?  

Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków czy gamerów. Nie trzeba umieć programować, ale trzeba podjąć wyzwanie - 24 godziny pracy non-stop!


Dlaczego warto?

To szansa na dalszy rozwój swojego pomysłu i wdrożenia go w życie. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w kilkuosobowych zespołach. Komunikacja pomiędzy uczestnikami, organizatorami, mentorami i jurorami odbywać się będzie na kanale Discord, do którego można dołączyć już dziś.

Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie od wyspecjalizowanych mentorów — dotyczy ono zarówno kwestii technicznych, jak i sposobów wdrażania pomysłów na rozwiązania poszczególnych zadań.

Maraton programowania — będzie się działo!

Podczas hackathonu poza kodowaniem, będzie można posłuchać ciekawych wykładów, a także skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych mentorów.

Hackathon HackYeah stwarza wiele możliwości, by każdy uczestnik mógł się  rozwinąć i nauczyć czegoś nowego. Organizatorzy przede wszystkim, jak co roku gwarantują świetną zabawę i luźną atmosferę.

Wszelkie nowości dotyczące hackathonu są na bieżąco publikowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.


ZAPISZ SIĘ NA HACK YEAH!

Rabat od Bulldogjob

Dochód z biletów zostanie przekazany fundacji Hakersi, która wspiera rozwój technologiczny dzieci wykluczonych cyfrowo. 

Jako nasz czytelnik zgarnij kod na bilet Atendee: BULLDOGJOB i korzystaj z konferencji za free.

<p>Loading...</p>