Bulldogjob
Bulldogjob

Weź udział w Collabothonie i zmieniaj świat!

Collabothon 2023 to wyzwania, które rzucają Wam Commerzbank, Google, Red Hat oraz IBM a do zgarnięcia jest 10 000 euro, zbieraj ekipę i sprawdź to!
11.10.20232 min
Weź udział w Collabothonie i zmieniaj świat!

Collabothon 2023 to nie tylko okazja do wygrania poważnej gotówki, ale również do stania się częścią innowacji. Bądźcie teamem, który zmienia świat!


Weź udział w Collabothonie

Co powinniście wiedzieć przed startem?

  • Event będzie miał miejsce od 20 do 22 października 2023.
  • Gdzie? W Łódzkim Textorial Parku.
  • Uczestnicy mogą zgłaszać w zespołach, od 3 do 6 osób, do 16 października. 
  • W trakcie rejestracji każdy z zespołów musi wybrać konkretne zadanie, które będzie podejmował w ramach wydarzenia.
  • Maksymalna pula nagród przypadająca na jeden team to aż 10 000€.
  • Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla każdego.


Jakie wyzwania są do podjęcia?

#InnovateFinance - Commerzbank

Stwórzcie innowacje dla bankowości internetowej lub mobilnej, której użytkownicy nawet nie zdają sobie sprawy, że jej potrzebują - dopóki nie doświadczą jej przełomowego uroku. Wyzwanie jest proste: Rozpalcie finanse cyfrowe swoimi umiejętnościami kodowania i stwórz niezapomniane doświadczenie w bankowości internetowej.

#SustainableTomorrow - Google

Globalne ocieplenie ma i nadal będzie miało głęboki wpływ na środowisko i sposób, w jaki społeczeństwo radzi sobie z wieloma wyzwaniami. Jednym z już wprowadzonych sposobów radzenia sobie z tym problemem jest wdrożenie kredytów węglowych oraz możliwość dla różnych organizacji do kompensacji swojego śladu węglowego poprzez pozyskiwanie i wymianę tych kredytów. W tym wyzwaniu stworzycie rozwiązania, które pozwoli na zarządzanie kredytem węglowym w atrakcyjny, bezproblemowym i łatwy sposób. Bądźcie pomysłowi i kreatywni, powodzenia!

#FutureFintech - Red Hat

Stwórzcie aplikację lub zestaw aplikacji, które pomagają w prowadzeniu inwestycji. Wielkie słowa ale jaki ma być ich cel? Budowanie korzyści dla rodziny, poprawienie gospodarki krajów rozwijających się lub pomocy startupom. Pamiętaj o tym, że kluczowym elementem challengu jest zbudowanie zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań.

#VirtualAssistant - IBM Łódź

Podejmijcie wyzwanie polegające na zbudowaniu chatbota lub funkcji odpowiadającej na pytania przy użyciu IBM Watsonx! Waszym zadaniem jest wykorzystanie mocy dokumentów lub treści dynamicznych, aby stworzyć wszechstronne źródło wiedzy. Pomóż użytkownikom znaleźć odpowiedzi korzystając z możliwości IBM Watsonx.


Znaleźliście coś dla siebie? Jesteśmy przekonani, że tak! Nie możemy się doczekać zobaczenia dokąd poprowadzi Was kreatywność. Weźcie sprawy w swoje ręce i razem stańcie się częścią innowacji! Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie collabothon.eu.

<p>Loading...</p>