13.09.20222 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Weź udział w DevRing3, czyli podziemnym kręgu IT

Weź udział w konferencji o unikatowej formule sparingów między specjalistami IT! Zapisz się na DevRing3.

Weź udział w DevRing3, czyli podziemnym kręgu IT

DevRing3 już 13 października

Jeśli pragniesz rozwijać się w zakresie programowania, ale szukasz czegoś innego niż kolejna konferencja dla developerów, już 13 października możesz wziąć udział w trzeciej edycji DevRingu.

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego otrzymasz nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale i ciekawe formy jej prezentacji. Zapisy trwają, zostały ostatnie miejsca!


Na czym polega innowacyjność konferencji DevRing? 

Prelegenci konfrontują na niej rozmaite podejścia i technologie w ramach sparingów, wymieniając między sobą merytoryczne ciosy niczym zawodowi bokserzy. Gwarantuje to dużo mięsa wiedzy popartego konkretnymi przykładami z życia wziętymi.

Każda walka wyłania zwycięzcę i przegranego, dlatego wraz z innymi uczestnikami widowiska poprzez głosowanie wybierzesz dominatora tego spotkania.

DevRing3

To zajmująca pierwszy dzień, bezpłatna część teoretyczna – na uczestników czeka bowiem jeszcze aż pięć dni zajęć praktycznych.

Wypełnią je sesje warsztatowe, które pozwolą na wykorzystanie swoich umiejętności w zakresie konkretnego obszaru programowania, by wspólnie z trenerem wypracować wybrane rozwiązanie konkretnego problemu.


ZAPISZ SIĘ NA DEVRING3


DevRing3

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie najgorętszych tematów w branży. Aplikacje w chmurze kontra mobilne, CSR vs SSR w renderowaniu aplikacji frontendowych, automatyczne i manualne testy bezpieczeństwa czy Behaviour-Driven Development – to skrótowa agenda pierwszego, wypełnionego konfrontacjami dnia konferencji.

DevRing3


Tematyka warsztatów:

  • testowanie złożonych procesów biznesowych przy wykorzystaniu BDD,
  • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa wymagających znajomości kontekstu biznesowego aplikacji,
  • znajdowanie słabych punktów rozwiązań self-hosted,
  • Test-Driven Development w tworzeniu nowego kodu,
  • najpopularniejszy orkiestrator aplikacji – Kubernetes,
  • budowanie aplikacji SSR,
  • praca z monorepo opartym o NX,
  • monitoring i analiza wydajności aplikacji mobilnych.


SPRAWDŹ AGENDĘ DEVRING3


Dlaczego warto?

Ciągły napływ nowych trendów sprawia, że jako developer musisz szybko odnajdywać się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Dlatego, jeśli już programujesz i latami szlifujesz swoje umiejętności, poznając nowe technologie, ucząc się kolejnych metodyk oraz napotykając nowe frameworki i środowiska – ta konferencja jest właśnie dla Ciebie.  

Korzyści z udziału w DevRing3

Podczas wydarzenia to Ty decydujesz, w zakresie których rozwiązań i technologii chcesz poszerzyć swoją wiedzę!

Masz do wyboru unikatowe sparingi prowadzone na aż czterech ringach. To okazja, by poznać najnowsze trendy i topowe języki programowania, a także zorientować się w aktualnych potrzebach rynku IT.

Dzięki praktycznym warsztatom sprawdzisz swoje umiejętności, wymieniając doświadczenia z najlepszymi specjalistami w branży. Bez względu na to, co wybierzesz, masz gwarancję, że zaktualizujesz obecną i zdobędziesz nową wiedzę w zakresie programowania.

Prelegenci DevRing3

Kliknij, by powiększyć.


Ważne

4 darmowe warsztaty na hasło: Bulldogjob


ZAPISZ SIĘ NA DEVRING3

<p>Loading...</p>