16.08.20211 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Webinar Salesforce Experience Cloud

Weź udział w wirtualnej dyskusji poświęconej wykorzystaniu technologii Salesforce w budowie nowego interfejsu dla Partnerów Motorola Solutions.

Webinar Salesforce Experience Cloud

Motorola Solutions zaprasza do udziału w wirtualnej dyskusji poświęconej wykorzystaniu technologii Salesforce w budowie nowego interfejsu dla Partnerów Motorola Solutions.

Eksperci opowiedzą o tym, czym jest Salesforce Experience Cloud (dawniej Community Cloud) oraz zaprezentują niektóre autorskie rozwiązania dla Front-Endu oraz Back-Endu.

Dowiedz się jak Motorola używa #1 CRM na świecie oraz jak przebiegał proces powstawania Portalu, dzięki któremu Partnerzy MSI mogą lepiej sami zarządzać swoimi danymi oraz w intuicyjny sposób wykonywać online niezbędne dla utrzymania biznesu zadania.

Usłysz, jak Motorola zbudowała Centrum Kompetencji związanych z SFDC, jak rozwija się pierwszy zespół w Krakowie oraz jak planuje budowę szerszej organizacji zajmującej się tym systemem. Będzie też o tym, co trzeba zrobić, żeby stać się jej częścią, jeśli tylko spodoba Ci się to, co usłyszysz.


Kiedy: wtorek 17 sierpnia - godzina 16:00


Prelegenci:

  • Łukasz Trzop - Salesforce Architect/Product Owner
  • Krzysztof Pintscher - Salesforce Developer
  • Marcin Sipiora & Wojciech Trzpis - UX Designers


W ramach poruszanych tematów Prelegenci poruszą następujące zagadnienia:

  • Dlaczego i jak działa Salesforce w MSI?
  • UX Journey - czyli jak najlepiej dla użytkownika
  • Tech Corner - czyli przegląd wybranych rozwiązań technicznych wykorzystanych w naszym produkcieZapisy dostępne są pod tym linkiem. Webinar odbędzie się w języku polskim.

<p>Loading...</p>