21.08.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Webinar Hybrid & multi-cloud: Google & GFT o Anthosie

Obejrzyj wideo z webinaru o rozwiązaniach Hybrid i Multicloud, w którym wzięli udział specjaliści z Google i GFT Polska.

Webinar Hybrid & multi-cloud: Google & GFT o Anthosie

Chmura to teraźniejszość, ale co przyniesie nam (bardzo bliska) przyszłość? Przygotuj się z nami na nowy rozdział: rozwiązania Hybrid i Multicloud łączą wszystkie korzyści przetwarzania chmurowego z niespotykaną dotąd elastycznością w doborze infrastruktury. Pozwalają sprostać wyśrubowanym wymaganiom, np. odnośnie lokalizacji danych, które dotychczas stanowiły poważną przeszkodę we wdrażaniu chmury w silnie regulowanych obszarach - takich jak bankowość czy sektor publiczny. 

Nie byłoby to możliwe gdyby nie platformy hybrydowe – jedną z nich jest Anthos od Google, który pozwala działać jednocześnie w chmurze, w lokalnych centrach danych, a nawet w chmurach innych dostawców. Dzięki oparciu o Google Kubernetes Engine jest rozwiązaniem, które łatwo wdrożyć bez nakładów na dodatkową infastrukturę. 

Wideo z webinaru

Zapraszamy do obejrzenia webinaru online o rozwiązaniach Hybrid i Multicloud. Wzięli w nim udział Rafał Banaszkiewicz, Customer Engineer z Google Polska, Andrzej Szelemetko, Senior Engineer i promotor Google Cloud w GFT Poland oraz szef rozwoju kompetencji technologicznych GFT - Marcin Kowalski.

Rafał Banaszkiewicz – Customer Engineer w Google Cloud Polska, odpowiedzialny za techniczne wspieranie lokalnych sił sprzedażowych, w Google od 2 lat, wcześniej w rolach Solution Architekta w firmach takich jak Akamai, Telia, Ericsson.

Andrzej Szelemetko – Senior Software Engineer w GFT i opiekun naszego partnerstwa z Google. Jest inżynierem o wieloletnim doświadczeniu, a dzięki bogatej wiedzy i świetnych zdolności liderskich, wspiera rozwój naszych kompetencji chmurowych (a jesteśmy w tym jednym z liderów na polskim rynku ☺). Andrzej współtworzył demo możliwości biznesowych Anthosa – o czym opowie także kilka słów.

Marcin Kowalski - szef dział rozwoju GFT Poland (Head od Development GFT Poland). Jest odpowiedzialny za rozwój kompetencji zespołu inżynierów GFT w kierunkach, które najlepiej zaadresują przyszłe potrzeby klientów firmy, jak i wyznaczanie ogólnych kierunków rozwoju technologicznego organizacji. Pod jego opieką znajdują się tzw. praktyki – AI, Cloud, Blockchain, Big Data i Virtual Banking – inkubatory technologiczne, w ramach których eksperci GFT eksplorują nowe obszary IT. Zanim skupił się na polskim rynku, budował globalny dział innowacji GFT. Pracował z klientami z branży finansowej z całego świata. Jest jednym z pierwszych popularyzatorów cloud computing, zarówno w GFT jak i poza firmą. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT.

<p>Loading...</p>