21.06.20211 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Wdrażanie Maca w firmie dla wymagających

Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak połączyć komputery Mac z Microsoft Active Directory, wszystko odpowiednio skonfigurować oraz udzielać dostępy.

Wdrażanie Maca w firmie dla wymagających

Użytkownicy polskich firm coraz częściej mają możliwość przesiąść się na urządzenia Apple, zwłaszcza w firmach programistycznych, agencjach marketingowych czy działach e-commerce w sektorze handlu. Warto jednak podkreślić fakt, że za sukcesem wdrożenia tych urządzeń, a także wykorzystania w pełni ich funkcjonalności, stoją managerowie i administratorzy IT. Muszą oni zapewnić stabilne działanie infrastruktury i dostęp do firmowych zasobów zarówno dla użytkowników "Maków", jak i komputerów z systemem Windows.

O ile samo wdrożenie urządzenia, korzystając z dostępnych narzędzi takich jak Apple Business Manager, nie stanowi dużego wyzwania, tak włączenie Maków do istniejącej infrastruktury, stworzenie polityk bezpieczeństwa czy zarządzenie dostępami i uprawnieniami, wymaga większej wiedzy.

To, w jaki sposób Maki zostaną włączone do infrastruktury, determinuje szereg czynników, w tym:

  • Ilość wdrażanych urządzeń objętych systemem zarządzania i wsparcia działu IT,
  • Role użytkowników i rodzaje dostępów do zasobów firmowych,
  • Dostępy do aplikacji, systemów i narzędzi wykorzystywanych przez organizację.
Start webinaru już 30 czerwca 2021 o 17:00Podczas spotkania dowiesz się jak:

  • Połączyć komputery Mac z Microsoft Active Directory,
  • Konfigurować polityki bezpieczeństwa by realizowały cele organizacji,
  • Ustalać dostępy do zasobów współdzielonych.


Webinar poprowadzi Adrian Walaszek, certyfikowany trener i Apple System Engineer z JCommerce, który ma na swoim koncie występ podczas JNUC 2020, setki przeprowadzonych godzin warsztatów i szkoleń z zarządzania oraz wdrażania urządzeń Apple, a także zarządzanie w sumie ponad 30 000 urządzeniami Apple dla organizacji z całego świata.

<p>Loading...</p>