2.09.20212 min

Redakcja Bulldogjob

Tydzień Programisty is coming…

Już między 6 a 13 września 2021 r. w 6 miastach, a także online, odbędzie się Tydzień Programisty 2021.

Tydzień Programisty is coming…

Branża IT rozwija się nieprzerwanie od kilku lat, nowoczesne technologie są już obecne w naszym życiu, a przyszłość budowana jest właśnie na ich rozwoju. Początek września to czas na świętowanie w branży, ponieważ 9 września obchodzimy Dzień Testera, a w 256 dzień roku, czyli 12 lub 13 września - Dzień Programisty. Fundacja CODE:ME już od czterech lat łączy oba święta i organizuje Tydzień Programisty - wielkie święto całej branży IT. 

Na czym polega to świętowanie?


“W CODE:ME naszą misją jest dzielenie się wiedzą. Uwielbiamy to robić i śledząc zadowolenie naszych absolwentów - robimy to dobrze. Ogromną radość sprawia nam motywowanie i inspirowanie innych do działania, a także tworzyć przestrzeni do wymiany doświadczeń i po prostu rozmów. Wybraliśmy świętowanie na nasz ulubiony sposób, czyli organizując warsztaty i webinary. Cały tydzień spotkań i rozmów o IT - nie mogliśmy wymyślić tego lepiej! ;) “

- mówi Karolina Best koordynatorka Tygodnia Programisty.
Hybrydowa formuła wydarzenia sprawia, że można być częścią Tygodnia Programisty z każdego zakątka na świecie, a jeśli brakuje nam spotkań z trenerami na żywo to w 6 miastach Polski: w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie będą odbywały się stacjonarne warsztaty. Jak co roku harmonogram wydarzenia zaskakuje różnorodnością, jednak nie brakuje tematów, które sprawdziły się podczas poprzednich edycji.

Tydzień Programisty startuje 6 września, a koniec odbędzie się w Dzień Programisty - 13 września. Na zakończenie organizatorzy przygotowali kolejną odsłonę konferencji Hello IT -> Hello Remote, podczas której odbędzie się debata: praca zdalna a praca zespołowa. 

Pełny harmonogram wydarzenia oraz lista prelegentów dostępna na stronie: tydzienprogramisty.pl

<p>Loading...</p>