Bulldogjob
Bulldogjob

Tych tech-eventów nie możesz przegapić w tym sezonie!

Oto lista najciekawszych eventów międzynarodowych odbywających się w sieci wokół branży IT w 2021 roku.
3.09.20212 min
Tych tech-eventów nie możesz przegapić w tym sezonie!

Przygotowaliśmy dla Was subiektywną listę najciekawszych eventów międzynarodowych odbywających się w sieci wokół branży IT na które naprawdę warto wpaść do końca tego roku.  


Ponieważ pandemia okazała się bardziej uparta, niż ktokolwiek z nas miał nadzieję, wiele największych wydarzeń i konferencji prawdopodobnie ponownie odbędzie się w tym roku online. Inni przesunęli swoje wydarzenia na jesień, w nadziei, że szczepionki zmienią sytuację. 


Tak czy inaczej, są to wydarzenia, na których w sieci mogą spotkać się programiści z całego świata technologii, aby prezentować innowacje i wymieniać się pomysłami.

Te kilka konferencji technologicznych IT zapewnia dostęp do najlepszych specjalistów, zapowiedź najnowszych technologii i wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów, które mogą pomóc Ci rozwinąć karierę. To co, jedziemy z tą listą!

Zoomtopia 

13-14 września

Coroczne wydarzenie Zoom w tym roku koncentruje się na tym, jak klienci wykorzystali popularną platformę wideokonferencyjną do wprowadzenia zmian, umożliwienia hybrydowej pracy firmj i dalszego rozwoju działalności w obliczu pandemii.

Interop Digital

14 września

Podczas tego wydarzenia specjaliści IT dowiedzą się, jak poruszać się po najnowszych rozwiązaniach dotyczących danych, aby lepiej je wykorzystywać i zarządzać nimi teraz i w przyszłości.

Global .NEXT Digital Experience 2021

20-23 września

Platforma .NEXT skupia specjalistów IT, zbierających najnowsze informacje na temat przetwarzania w chmurze, w tym ważne trendy w hybrydowej technologii multi-cloud, najlepsze praktyki w zakresie przetwarzania w chmurze i budowania kariery.

DataOps Summit 2021

28-30 września

To wydarzenie koncentruje się na najlepszych praktykach, przemyślanym przywództwie i edukacji technicznej dla powstającej domeny DataOps.

Slack Frontiers 2021

4-8 października

Frontiers Slack dzieli się najlepszymi praktykami, aby pomóc liderom i ich zespołom stworzyć odpowiednie warunki do współpracy. Odkryjesz, jak nowe sposoby pracy ze Slackiem mogą przyspieszyć wydajność, przynieść większe zyski i utrzymać konkurencyjność Twojej organizacji, odważnie wyznaczając nowe granice.

Google Cloud Next 21

12-14 października

Tutaj lepiej oddam głos samemu wujkowi Google: na tej konferencji dowiedziesz się, w jaki sposób wiodące firmy na świecie rozwiązują swoje największe wyzwania w zarządzaniu danymi w chmurze, i posłuchasz z pierwszej ręki o podróży do transformacji cyfrowej”. Ciągle nie zdecydowano czy wydarzenie będzie w formie wyłącznie zdalnej czy hybrydowej.

Big Data and AI Toronto

13-14 października

Toronto Big Data&AI Toronto zapewnia tysiącom liderów  IT i innowatorów danych możliwość poznania najnowszych technologii i trendów w sztucznej inteligencji, Big Data, chmurze i cyberbezpieczeństwie.

JNUC 2021

19-21 października

„Jamf National User Conference” reklamuje się jako „największy na świecie zlot administratorów Apple IT”, mający na celu zarządzanie urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwo. 

<p>Loading...</p>