29.06.20214 min
infoShare Academy

infoShare Academy

Trwają zapisy na kurs AWS Masters

Zapisz się na kurs AWS Masters i skorzystaj ze zniżki 55% tylko do końca przedsprzedaży!

Trwają zapisy na kurs AWS Masters

Według danych Amazon, liczba aktywnych użytkowników AWS już dawno przekroczyła milion. Również najnowszy raport Delloite TMT Predictions 2021 przewiduje na ten rok wzrost w na zapotrzebowania chmurowe o ok. 30%. Raport Forrester Research natomiast prognozuje 18%-owy wzrost wydatków organizacji przechodzących na pracę w chmurze, czyli do około 304,9 miliardów dolarów.

Również w Polsce, według badania EY Polska „Transformacja cyfrowa firm 2020” - 64% polskich firm w ramach transformacji cyfrowej wdrożyło rozwiązania chmurowe, a kolejne 26% ankietowanych planuje to zrobić w ciągu najbliższych 12-18 miesięcy.

Z racji obniżenia kosztów (34%), zwiększenia elastyczności i wygody prowadzenia firmy, oraz zwiększenia bezpieczeństwa danych (29%), przetwarzanie w chmurze stało się kluczowym elementem środowiska przedsiębiorstw oraz korzystających z ich usług konsumentów.

Wśród najbardziej rozpoznawalnych polskich marek korzystających z AWS, można wymienić m.in. Onet, Polskie Linie Lotnicze LOT, Innogy, Śnieżkę, Avive, Huuuge Games, Codewise czy Brainly, a do przykładowych gigantów korzystających z rozwiązań najpopularniejszej na świecie chmury, należy dodać także federalne agencje USA, w tym CIA, czy globalne organizacje jak Disney, General Electric, Johnson & Johnson, McDonalds, NASA, Netflix, Pfizer, Ubisoft, Unilever, Twitch czy Facebook.

Znajomość AWS ważnym atutem na rynku pracy w branży IT

Deweloperzy to ważna grupa demograficzna usługi Amazon Web Services. W 2015 roku, według analiz badania Evans Data przez portal Tech Republic, prawie 5 milionów programistów używało chmury jako platformy programistycznej. Przewidywany wówczas był 3 krotny wzrost ten liczby w przeciągu 12 miesięcy. 4 lata później, według Statistica już 26,6% programistów ze świata korzystało w roku 2019 z samej usługi AWS.

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów potrafiących sprawnie poruszać się w systemach chmurowych staje się priorytetem.

Dziś na każdym portalu pracy dedykowanym branży IT możemy znaleźć setki ofert wymagających znajomości i sprawnego poruszania się w chmurze AWS. Umiejętność obsługi tej platformy staje się już na rynku pracy standardem, a zapotrzebowanie na kompetencje kandydatów skupia się głównie na poprawie efektywności i optymalizacji wewnętrznych w firmach procesów pracy z Amazon Web Services.

Analizując rynkowe raporty oraz ich predykcje, kolejne lata utrzymają dynamiczne wzrosty chmury AWS. Przyspieszona transformacja cyfrowa sprawiła, że firmy coraz bardziej szukają nie tylko bezpiecznych rozwiązań, ale również stałych ulepszeń narzędzi oraz możliwości na automatyzację wewnętrznych procesów. 

Dopasowanie się do trendów i potrzeb rynku to również wyzwanie dla profesjonalnych firm szkoleniowych odpowiedzialnych za podnoszenie kompetencji wymaganych na rynku pracy w branży IT.

Chcemy pomagać firmom i specjalistom IT w zdobywaniu cenionych umiejętności chmurowych. Dlatego wspólnie z Tomkiem Stachlewskim przygotowaliśmy kompleksowy program szkoleniowy AWS MASTERS składający się z 8 ścieżek tematycznych. 

Tomek jest szefem zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią, posiada wszystkie certyfikacje chmurowe AWS i na co dzień doradza kluczowym klientom Amazon w tworzeniu architektury systemów. To jeden z nielicznych takich ekspertów na świecie dlatego ta współpraca, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem

- mówi Andrzej Kiesz - CEO infoShare Academy.

Dla kogo jest AWS Masters?

Co mówi o kursie sam Tomasz Stachlewski?

Kurs jest bardzo specyficzny, ponieważ jeszcze nikt w polskim Internecie nie próbował w przystępny sposób objąć i przekazać wiedzy o tym, jak poruszać się w świecie chmurowym. To ponad 40 godzin materiałów szkoleniowych – materiałów, które nie ograniczają się do suchego przekazywania wiedzy na podstawie slajdów – o nie! To wiedza praktyczna, dziesiątki, a może raczej nawet setki zadań praktycznych, które wykonujemy wspólnie w celu zrozumienia zasad i reguł korzystania z chmury. 

To kurs podzielony również na kilka ścieżek – pierwsza główna, skierowana jest dla wszystkich – bez względu czy ktoś jest deweloperem, sieciowcem, analitykiem danych, to wiedza niezbędna, ale jednocześnie bardzo wymagana w dzisiejszym chmurowym świecie. 

Kolejne ścieżki to ścieżki specjalistyczne, które jeszcze dalej posuwają się w kierunku zdobycia wiedzy, zarezerwowane dla specjalistów, czy to w ramach budowy nowoczesnych rozwiązań opartych o kontenery, serverless, sztuczną inteligencję i wiele innych.

Dla tych, którzy myślą o zdobyciu certyfikacji chmurowej, zwłaszcza „AWS Certified Solutions Architect – Associate” – kurs „AWS Masters” będzie rewelacyjnym źródłem przygotowania i pomocą w osiągnięciu wymaganej wiedzy. 

Z drugiej strony, dla tych, którzy postanowią ograniczyć się do przejścia jedynie przez kurs „AWS Masters” i nieaplikowanie o zdobycie certyfikacji chmurowej, sam fakt przejścia przez to solidne szkolenie, będzie potwierdzeniem posiadanej wiedzy. Zdobędą bowiem doświadczenie nie tylko w poruszaniu się w ramach platformy AWS, ale i praktycznym budowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.  

Chmura przyszłością świata technologii

Chmura staje się przyszłością dzisiejszego świata, w którym nowoczesne technologie odgrywają coraz ważniejszą rolę. Kompetencje specjalistów IT, które pomogą firmom wykorzystać pojawiające się możliwości, stają się najistotniejszym atutem w celu budowania silnej pozycji rynkowej i przewagi nad konkurencją.

? SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW BULLDOGJOB ?

Już niedługo kończy się przedsprzedaż wraz z 50%-ową obniżką kursu AWS MASTERS, który startuje już pod koniec lipca. Zostało tylko nieco ponad 400 dostępów w tej cenie z puli 1000.

Infoshare Academy wraz z Tomkiem przygotowali jednak dla czytelników Bulldogjob małą niespodziankę ? KOD na dodatkowe 5% rabatu na kurs AWS MASTERS prowadzony przez Tomka Stachlewskiego!

Czyli... razem możesz oszczędzić aż 55%! ? Taniej nigdy nie będzie! Poniżej znajdziesz nasz magiczny KOD na dodatkowe 5%:

? AWS_BULLDOG

Kod jest ważny tylko do końca trwania przedsprzedaży.

Tutaj znajdziesz link do zakupu kursu ? awsmasters.pl

Korzystaj, dopóki jest okazja, a jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 15 dni od otrzymania dostępu. ? 

Warto dołączyć, jeśli zależy Ci, aby być konkurencyjnym kandydatem na rynku pracy.

Powodzenia!

<p>Loading...</p>