Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
4.06.20182 min
Remote-How

Remote-How

The Remote Future Summit

Lara Owen z GitHub, prelegentka The Remote Future Summit, zaprasza na cztery dni konferencji online, poświęcone pracy zdalnej.

The Remote Future Summit


Github zatrudnia ok. osiemset osób w dwudziestu krajach. Z krótkiego video z Larą Owen, Director of Global Workplace Operations w Github, dowiecie się, dlaczego platforma deweloperska - jako pracodawca - jest zwolennikiem pracy zdalnej. 

Lara Owen zaprasza na The Remote Future Summit, największą na świecie konferencę poświęconą pracy zdalnej, podczas której opowie o tym więcej. Poruszy temat przyszłości pracy i globalnych korzyści, wynikających z wprowadzenia pracy zdalnej - wszystko podczas dyskusji z Edem Krow z Forbes Coaches Council.

Szczegóły wystąpienia:
Future of work: Global Benefits of Remote Work
Dzień I The Remote Future Summit
5 czerwca 2018, godz. 10:00 - 10:45 

Pozostali prelegenci: 
https://remote-future.com/speakers/

Jak stawić czoło zdalnej rewolucji? Podczas czterodniowego The Remote Future Summit aż 50 ekspertów podzieli się przykładami najlepszych rozwiązań. Konferencję zwieńczy stworzenie raportu na temat pracy zdalnej. Dołącz do dziewięciu tysięcy uczestników z całego świata i posłuchaj prelegentów z czołowych firm - takich, jak Asana, Dropbox, Github, LinkedIn, Forbes, The New York Times i wielu innych.

Dzień pierwszy zorganizowano pod kątem managerów i rekruterów. Poruszana będzie tematyka tegorocznych wyzwań związanych z zatrudnieniem, przyszłości miejsc pracy i rozwiązań sprzyjającym zespołom rozproszonym. Jeśli jesteś pracownikiem i freelancerem, a marzysz o pracy z dowolnego miejsca na świecie, weź udział w dniu drugim. Dowiesz się jak poradzić sobie z wymówkami szefa oraz jak pozostać produktywnym, zdyscyplinowanym i zaangażowanym. Dzień trzeci to polskie success stories. Na koniec uczestników czeka Workshop Day.  

Pełen program:
https://remote-future.com/schedule/

Rejestracja jest bezpłatna - dołącz z dowolnego miejsca na Ziemi. The Remote Future Summit jest konferencją w pełni online. Wszystkie treści będą dostępne, gdziekolwiek jesteś: 
https://remote-future.com/

<p>Loading...</p>