Neuroróżnorodność w miejscu pracy
17.03.20172 min
Cloudware Polska Sp.z o.o.

Cloudware Polska Sp.z o.o. Cloudware Polska Sp.z o.o.

The Future is Next. Zapraszamy do świata Cloudware.

The Future is Next. Zapraszamy do świata Cloudware.

Cloudware Polska jest integratorem systemów IT. To znacznie więcej, niż samo budowanie czy modernizacja systemów. To łączenie nowoczesnych technologii i rozwiązań wiodących producentów w taki sposób, by zyskać dzięki nim zupełnie nowe narzędzia – kompleksowe, skalowalne i lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb firm.

Co robimy?

Pracujemy dla największych firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego i farmaceutycznego, a także instytucji publicznych. Nasze wysiłki w dostarczaniu najbardziej zaawansowanych technologii, ułatwiających prowadzenie biznesu naszych klientów, zaowocowały uzyskaniem szeregu prestiżowych statusów partnerskich od największych globalnych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce otrzymaliśmy najwyższy poziom partnerstwa przewidywany w programie IBM PartnerWorld – IBM Platinum Business Partner.

Realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu, które usprawniają przebieg wszystkich ważnych procesów i obniżają koszty prowadzenia działalności. Oferta Cloudware obejmuje m.in.: Cloudware as a service, monitorowanie usług biznesowych, zarządzanie informacją, analizę operacyjną i video, rozwiązania serwerowe i sieciowe, storage i archiwizację, szkolenia techniczne. Naszym klientom oferujemy również usługi rekrutacyjne oraz outsourcing kadry IT – osiągnęliśmy 15 miejsce w rankingu Największych Dostawców Usług Wynajmu Pracowników IT w 2015 r. w magazynie COMPUTERWORLD TOP200 (edycja 2016 r.). Dzięki wiedzy i doświadczeniu współpracujących z nami specjalistów prowadzimy także własne badania w ramach specjalistycznego laboratorium CLOUDLAB.

Zespół ludzi z pasją

Cloudware Polska to zespół wykwalifikowanych specjalistów IT, analityków oraz menedżerów o ugruntowanej pozycji w branży. Wielu spośród nich reprezentuje elitarne specjalizacje – osób o takiej wiedzy jest w Polsce zaledwie garstka. Firmowa codzienność w Cloudware jest jednak nie tylko ciężką pracą, wymagającą ogromnego zaangażowania – to także znakomita atmosfera, pełna szacunku i gotowości do wspólnej pracy na rzecz zespołu i klientów; to dzielenie się wiedzą i wzajemna pomoc w rozwiązywaniu problemów.

To ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego dbamy o to, aby w zespole Cloudware każdy z pracowników mógł w pełni realizować swoje pasje, doskonalić kompetencje i przyczyniać się do wspólnego sukcesu. Mamy świadomość, że jako ciesząca się dużym zaufaniem firma IT, możemy realnie pomagać ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Wiedzę i doświadczenie Cloudware Polska chcemy wykorzystywać nie tylko do rozwoju biznesu, ale wszędzie tam, gdzie mogą one zmieniać na lepsze naszą codzienność. Dlatego gwarantujemy staże dla ambitnych studentów, wpieramy rozwój naszych pracowników i ich pasje, m.in. sponsorując drużynę kolarską TRW Cloudware Team.

Potwierdzamy, przyszłość należy do nas!

<p>Loading...</p>