14.09.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Szybkie rozmowy o pracę w Rubym

Sprawdź, jaką masz "wartość" na rynku i zmień pracę na lepszą!

Szybkie rozmowy o pracę w Rubym

Oferta pracy dla programistów Ruby w przeciągu 2 godzin!  SOFTSWISS zaprasza na błyskawiczne rozmowy o pracę w Poznaniu i online.

Kiedy: 29 września 2022 r.
Gdzie: Biuro SOFTSWISS w Poznaniu lub online

29 września międzynarodowa firma z branży IT SOFTSWISS przeprowadzi serię  błyskawicznych rozmów kwalifikacyjnych, z pomocą których planuje znaleźć nowych  programistów Ruby do swojego zespołu.

Dla kandydatów z branży IT jest to niezwykła  możliwość, aby w rekordowo krótkim czasie otrzymać ofertę pracy. SOFTSWISS planuje  maksymalnie skrócić czas rozpatrywania CV, spotkać się z najlepszymi kandydatami i złożyć  ofertę pracy w przeciągu 2 godzin.  

Ważny wymóg: kandydat powinien mieć nie mniej niż 1 rok doświadczenia na stanowisku  programisty Ruby


ZAPISZ SIĘ NA SPEED INTERVIEW

Błyskawiczne rozmowy o pracę będą organizowane w Poznaniu, w polskim centrum  programowania SOFTSWISS – jednego z wiodących twórców oprogramowania dla iGaming.  Ale spotkanie z kandydatem może się także odbyć w formacie online. 

Na każdego z kandydatów przeznaczono 2 godziny. W tym czasie specjalista zdąży przejść  ogólną rozmowę kwalifikacyjną + rozmowę techniczną. 

Dla wszystkich nowych pracowników polskiego biura, którzy otrzymają propozycję pracy do  końca września i pomyślnie przejdą okres próbny, są przewidziane bonusy powitalne w  wysokości od 2 000 USD do 4 000 USD.

Ta oferta jest aktualna także dla programistów Ruby,  którzy dostaną się do firmy poprzez szybkie rozmowy kwalifikacyjne. 

Żeby dostać się na błyskawiczną rozmowę kwalifikacyjną, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny dо 23:59 23 września, otrzymać odpowiedź od specjalisty ds. PR z datą  spotkania. 

Kogo szukają? 

Na programistów Ruby, którzy są zapraszani na rozmowy kwalifikacyjne, w firmie  SOFTSWISS czeka kilka wakatów

RnD

  • Senior Ruby on Rails Developer,

iGaming Platform:

  • Tech Lead Ruby on Rails,
  • Senior Ruby on Rails Developer,
  • L3 Ruby on Rails Developer,
  • L3 Ruby on Rails Tech Lead.


ZAPISZ SIĘ NA SPEED INTERVIEW

Firma IT SOFTSWISS – jedna ze światowych twórców oprogramowania dla iGaming.  Oficjalne przedstawicielstwa firmy działają w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi.

W 2021  roku firma otrzymała nagrody w nominacjach ,,Najlepsza firma roku w obsłudze klientów” na  International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards.

<p>Loading...</p>