22.06.20172 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Scala Wave 2017 i Bulldogjob Partnerami. Mamy coś da Was ! :)

Scala Wave 2017 i Bulldogjob Partnerami. Mamy coś da Was ! :)

Jesteśmy patronem madialnym tegorocznego Scalawave (Gdańsk, 7-8.07.2017 ) w związku z tym mamy dla Was 2 bilety za free na konferencję i dowolny workshop. Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu wejściówek, zrób dwie rzeczy :

1. Udostępnij tego posta na swoim FB z dopiskiem "Chcę tam być ".

2. Polub nas na FB.

Losowanie spośród tych Osób - w poniedziałek 26.07.2017 godz.12:00.

Scala Wave 2017 to międzynarodowa konferencja IT. Organizatorem konferencji jest Scalac firma IT z Gdańska, która od momentu powstania jest ambasadorem nowoczesnych technik programowania w biznesie, tak w skali kraju, jak i na arenie międzynarodowej. 

Scala - stanowiąca temat kluczowy konferencji - to hybrydowy język programowania, który dzięki wykorzystaniu paradygmatu funkcyjnego, staje się coraz częściej używanym i pożytecznym narzędziem w służbie biznesu, jak i wyzwań społecznych takich jak zdrowie, jakość życia ludzi, bezpieczeństwo, edukacja. Celem konferencji jest dzielenie się wiedzą w zakresie praktycznego wykorzystywania języka Scala. 

Wykorzystywanie języka Scala w nauce i biznesie jest coraz powszechniejsze. Jest to język bardzo efektywny, dający dużą możliwość ekspresji praktykom programowania. Dlatego właśnie zdecydowanie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów języka Scala. Liczba ofert pracy dla programistów języka Scala w samym roku 2016 wzrosła prawie dwukrotnie. Pomimo tego brakuje wciąż przestrzeni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w zakresie praktycznego wykorzystania języka Scala, a liczba inicjatyw edukacyjnych w zakresie upowszechniania programowania funkcyjnego jest wciąż niewystarczająca. Celem konferencji Scala Wave jest zmiana tego stanu rzeczy.

Więcej o konfercencji tutaj

<p>Loading...</p>