Neuroróżnorodność w miejscu pracy
26.05.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Rusza inicjatywa pracodawców IT w pandemii - #ITwKoronie

Poznaj IT w koronie, czyli inicjatywę w której pięciu pracodawców z różnych branż łączy siły i pokazuje, że rewir IT nie stopuje w erze pandemii.

Rusza inicjatywa pracodawców IT w pandemii - #ITwKoronie

20 maja wystartowała kampania pod hasłem #ITwKoronie. To wyjątkowa inicjatywa, w której pięciu pracodawców z różnych branż łączy siły i ramię w ramię ogłasza - rekrutujemy! Poznajcie ich! 

Orange

Opracowuje, wdraża i rozwija systemy teleinformatyczne, które zapewniają proste, szybkie i kompleksowe usługi mobilne i stacjonarne, jak 4G i światłowód. Nowoczesne rozwiązania i bezpieczeństwo danych oraz infrastruktury, stanowi dla firmy wysoki priorytet, dlatego Orange zatrudnia najlepszych programistów i ekspertów ds. sieci.


LINK4

Chce wyznaczać kierunki dla ubezpieczeń przyszłości. Wspiera ich w tym technologia, rozwiązania data lake, zaawansowanej inżynierii danych, a nawet roboty.  Tworzą zwinne zespoły wokół produktów, aby dostarczać największą wartość, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania IT. 

Dla LINK4 najważniejsi są jednak ludzie, czego dowodem są nagrody i wyróżnienia, które pracodawca dostaje co roku, m.in: Great place to work 2018 oraz 2019 czy Best Quality Employer 2020.


Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank wspiera inicjatywy społeczne i inwestycje w Polsce i Unii Europejskiej. Uczestniczy we współpracy między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. BGK poszukuje developerów, architektów oraz administratorów do biura w Warszawie.


Luxoft

Zajmuje się strategią cyfrową i inżynierią oprogramowania dostarczając klientom rozwiązania technologiczne szyte na miarę. Firma działa w 40 lokalizacjach w 22 krajach, zatrudniając ponad 13 tysięcy osób, głównie doświadczonych specjalistów. W Polsce biura Luxoftu zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.


Pentacomp

Firma informatyczna wdrażająca zaawansowane rozwiązania oparte o najnowocześniejsze technologie i trendy w cyfryzacji.  Od 25 lat tworzy produkty i realizują usługi, które zwiększają wygodę i efektywność pracy użytkowników, a często też wpływają na większe bezpieczeństwo i komfort życia Polaków m.in. w dziedzinach ochrony zdrowia, finansów, administracji publicznej czy transportu.


Pracodawców oraz oferty pracy możecie poznać na specjalnie zaprojektowanej stronie IT w koronie.

Co ich łączy? 

Rekrutują, nie zwalniają tempa i ciągle poszukują specjalistów IT. Mają apetyt na więcej, nawet w dobie Covid-19.

Czym jest inicjatywa #ITwKoronie?

To przede wszystkim możliwość poznania pracodawców, którzy ze względu na branżę, model biznesowy lub umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości pozwoliła utrzymać dobrą kondycję organizacji. 

Nowe funkcje serwisu w służbie rekrutacji IT

Serwis Bulldogjob pracował nad nową funkcją i postanowił udostępnić ją w ramach całej akcji. O czym mowa? O możliwości spontanicznych aplikacji, które w szybki i łatwy sposób pozwalają zaaplikować i dać znać pracodawcy, że szukasz pracy, nawet jeśli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie. 

Pracodawcy pomagają! 

W ramach akcji pracodawcy postanowili przekazać swoją cegiełkę w postaci 10 000 zł na ogólnopolską zbiórkę walki z Covid-19. 

<p>Loading...</p>