7.10.20191 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Run For IT, czyli Bieg IT we Wrocławiu

Zaprogramuj się na zdrowie, czyli przyjdź na Bieg IT we Wrocławiu 13 października!

Run For IT, czyli Bieg IT we Wrocławiu

Już 13 października 2019 we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Dołącz do niego i pokonaj 10 km lub ujawnij swoją moc, rzucając jak najdalej PC-em. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych nagród. Bieg IT to wspaniała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz odpoczynku. Dołącz do wspólnej rywalizacji.

Run for IT to także bieg z misją promowania zdrowia. Ty również, biorąc w nim udział, możesz przyczynić się na różne sposoby do wsparcia tak ważnej kwestii, jaką jest zdrowie.

W 2019 roku trasa będzie taka sama jak w 2018, czyli na sprawdzonym już Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Dystans to jedna pętla 10 km.

Atrakcje

Na miejscu na uczestników czeka atrakcyjny program. Firma KRUK jako jeden ze sponsorów biegu przygotowuje stoisko z atrakcjami, na którym będzie można przejechać się na blender bike’u! Zasada działania urządzenia jest prosta - jeździsz na rowerze i wyciskasz sok – kto najszybciej!

Poza tym odbędą się również quizy programistyczne, test wiedzy w 2 minuty, atrakcje dla dzieci oraz wspomniany już konkurs w rzucie PC-etem.

<p>Loading...</p>