Neuroróżnorodność w miejscu pracy
16.06.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Relativity z tytułem Top Tech Employer 2020

Relativity, firma z obszaru legal and compliance, otrzymała tytuł Top Tech Employer, który jest wynikiem pozytywnej certyfikacji, przyznawanej przez redakcję Bulldogjob.

Relativity z tytułem Top Tech Employer 2020

Relativity to firma z obszaru legal and compliance, której rozwiązania są wykorzystywane przez tysiące organizacji na całym świecie do zarządzania dużymi ilościami danych i szybkiego identyfikowania kluczowych problemów podczas sporów sądowych, dochodzeń wewnętrznych oraz tak zwanych compliance operations. Relativity jest liderem na rynku w dziedzinie eDiscovery, w której gromadzi się i przetwarza dane elektroniczne, często wykorzystywane jako dowody w sprawach sądowych. Firma otrzymała tytuł Top Tech Employer, co jest wynikiem pozytywnej oceny przyznanej przez Bulldogjob.pl.

Co wpłynęło na ocenę i dlaczego Relativity otrzymało certyfikat Top Tech Employer 2020? 

Relativity, które swoją główną siedzibę ma w Chicago, ma również polski oddział w Krakowie, gdzie rozwijanych jest kilkanaście aplikacji wchodzących w skład platformy, głównie w C# i .NET.  Relativity to również firma, której pracownicy są silnie zmotywowani - 95% ankietowanych uważa, że ich praca ma znaczenie i jest zadowolona ze swojej roli w swoich zespołach.

Kolejną mocną stroną Relativity jest silny duch zespołowy w teamach. Zespoły składają się z ludzi o różnym doświadczeniu, jednak nawet ci najbardziej doświadczeni nadal znajdują dla siebie jakieś wyzwania.

Relativity również pomogło swoim pracownikom w przejściu do pracy zdalnej w ciągu ostatnich kilku miesięcy - firma wysłała tym, którzy tego potrzebowali, krzesła i monitory.

Co to Top Tech Employer i jaki jest jego cel?

Celem badania jest przeanalizowanie działań firmy w obszarze IT. Certyfikacja jest stworzona przez ekspertów IT, dla ekspertów IT. Poznajemy, badamy i promujemy najlepszych pracodawców IT w Polsce. Na podstawie naszego badania społeczności IT oraz artykułów naukowych o satysfakcji pracowników IT stworzyliśmy system oceny Top Tech employer.


Top Tech Employer to szczegółowa analiza 6 obszarów:

  • środowiska pracy,
  • procesów wytwarzania oprogramowania, 
  • architektury i kodu, 
  • satysfakcji z pracy, 
  • rozwoju i
  • teamworku Badanie trwa kilka tygodni i składa się z 5 etapów:

1 etap - ankieta online, w którą wypełniają pracownicy działu IT 
2 etap - analiza wyników 
3 etap  - postawienie hipotez na podstawie wyników z ankiety online
4 etap - wywiady pogłębione, przeprowadzone osobiście z przedstawicielami zespołów IT, szczere rozmowy na temat tego jak jest
5 etap - podsumowanie, zebranie wyników i wystawienie oceny 


W wyniku takiego badania zobaczyliśmy firmę ze zmotywowanymi specjalistami, którzy nie boją się stawianych im wyzwań. Wiele z tych wyzwań dotyczy sprawnego przetwarzania ogromnych ilości danych.


Jeżeli szukasz tego rodzaju wyzwań to zajrzyj na profil firmy Relativity.

<p>Loading...</p>