1.09.20172 min
Pyladies

Pyladieshttps://pyladiesstart.pl/#/

PyLadies.start()

PyLadies.start()
Zapraszamy na bezpłatny warsztat Pythona dla początkujących PyLadies.start() w dniach 23-24 września 2017 roku w Poznaniu! Zajęcia będą trwały pełne dwa dni (od 9:00 do 18:00) i poprowadzą je doświadczeni mentorzy – programiści Pythona.

Nauczymy Was podstaw Pythona i wspólnie na bieżąco będziemy ćwiczyć nowo nabywane umiejętności. Chcemy, aby uczestnicy dołączyli następnie do naszych cotygodniowych spotkań PyTrening 4.0, które będą odbywały się w roku akademickim 2017/2018 w Poznaniu. Będziemy na nich dalej szlifowali i rozwijali znajomość języka Python.

W warsztacie może wziąć udział każdy, niezależnie od płci, wieku (16+), wykształcenia, czy wykonywanego zawodu.

Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie własnego sprawnego laptopa z zainstalowanym środowiskiem oraz przejście rekrutacji, która jest możliwa pod tym linkiem rejestracyjnym:
https://pyladiesstart.pl/#/

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 września. Chętni otrzymają odpowiedź mailem. Prosimy o uważne przeczytanie regulaminu na stronie.

Zależy nam na jak najbardziej wydajnym wykorzystaniu czasu podczas zajęć, dlatego przed warsztatem będziemy Was zdalnie aktywnie wspierali przy instalacji środowiska (Python i edytor tekstu).

Każdy z uczestników jest też proszony o przyniesienie czegoś do jedzenia. Wyżywienia nie zapewniamy. Do dyspozycji będą ciepłe i zimne napoje.
Potrzebujemy także użyczenia listew zasilających, najchętniej 5- lub 6-gniazdowych. Prosimy o Wasze wsparcie i deklarację w tej sprawie podczas rejestracji. 

Warsztat poprowadzimy w języku polskim, ale podstawowa znajomość języka angielskiego jest wskazana, aby łatwiej opanować komendy języka.
Wkrótce podamy dokładny adres wydarzenia

Zapraszamy również chętnych, którzy chcieliby wesprzeć nas jako mentorzy (prosimy o Wiadomość)

Zapraszamy! Poznaj język, poznaj nowych ludzi, rozruszaj swój mózg, otwórz sobie drogę do kariery w IT! 
Bezpłatny wstęp
<p>Loading...</p>