Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
16.11.20223 min
Intellias

Intellias

Poznaj Intellias, czyli 20 lat, 3000 osób i 1 kameleon

Poznaj kameleona Stefana i sprawdź, jak się pracuje w Intellias, które w 2022 r. obchodzi swoje dwudziestolecie.

Poznaj Intellias, czyli 20 lat, 3000 osób i 1 kameleon

Intellias działa na rynku IT od ponad 20 lat, z czego ponad 2 lata w Polsce. Poważny termin, pomyśleliśmy, czas lepiej się poznać.  Zwłaszcza że ​​w Intellias mamy świetnego ambasadora marki, który wie o firmie wszystko i chętnie Ci o tym opowie. To jest Stefan, nasz kameleon. No dobra, zaczynamy!

Jaki kameleon?

Bądźmy szczerzy. W biurze nie mamy żywego kameleona. Dobrze to, czy źle – zdecyduj sam. Nasz Stefan jest maskotką firmy. Pojawia się na naklejkach i platformach internetowych, a czasem na konferencjach jako maskotka.

Choć Stefan nie jest prawdziwym kameleonem, dla nas jest prawie częścią zespołu. Powierzyliśmy mu więc, że opowie o wszystkich rzeczach, które odróżniają Intellias od innych firm. Oto co mamy.

Ludzie nad procesem

W Intellias nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszych przepływów pracy. W końcu im prostsze są nasze procesy, tym przyjemniej i wydajniej pracują zespoły. Każdy specjalista Intellias może zaproponować dowolne zmiany w procesach. Czyli naprawdę dowolne – od czasu spotkań po rodzaj kawy, którą pijemy w biurze.

Słuchamy wszystkiego i staramy się być lepsi. Ponieważ ludzie w Intellias są ważniejsi niż procesy. Stefanowi nie podoba się to stwierdzenie, więc mówimy: „Ludzie i kameleony są ważniejsi niż procesy”. Jeśli spotkasz go w biurze, to też tak powiedz, zgoda?

Zarządzasz swoją karierą

Zarządzanie karierą to ważny proces, który w pełni powierzamy naszym specjalistom. Tak było od zawsze – nasi specjaliści nie musieli czekać latami, żeby trafić na performance review, czy wypełnić kilka formularzy, aby zostać spikerami na konferencji. Jednak wcześniej wszystkie te możliwości były rozproszone w różnych działach firmy.

Niedawno zebraliśmy je wszystkie na jednej platformie o nazwie Career Hub. Dlaczego? Ponieważ usprawniamy procesy, pamiętasz?

Tak więc w Career Hub, w jednym miejscu i jednym kliknięciem ludzie mogą poprosić o przegląd wynagrodzeń lub uzyskać informację zwrotną na temat swojej pracy, przenieść się do innego kraju lub podnieść swoje kwalifikacje, zostać mentorem lub dołączyć do społeczności zawodowej. Stefan może zaświadczyć, że to bardzo wygodne.

Smart Comfort

Wierzymy, że najlepsze rozwiązania technologiczne powstają w komfortowej atmosferze. Dlatego nasi specjaliści zarządzają własnym czasem i miejscem pracy. Mogą rozpocząć dzień pracy wcześniej lub później, mogą pójść do dentysty lub na szkolną zabawę dziecka – nie musisz prosić o pozwolenie, możesz samodzielnie zarządzać swoim czasem!

To samo dotyczy miejsca pracy. Chcesz pracować w biurze? Świetnie, mamy aż cztery – w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Chcesz pracować w domu lub przychodzić do biura tylko okazjonalnie? Nie ma problemu. Jeśli nagle masz ochotę popracować na hamaku na łonie natury ze Stefanem – zapraszamy. Jedynym warunkiem jest nałożenie kremu z filtrem.

Ekomobilność

Chcemy, aby nasze miasta były ekologiczne i czyste. Dlatego zaczynamy od siebie. Ekomobilność jest jednym z głównych kierunków społecznej odpowiedzialności biznesu Intellias. Mówiąc najprościej, w każdy możliwy sposób zachęcamy do rozwoju kultury rowerowej w firmie.

W tym celu organizujemy dni rowerowe, pokazy filmów o ekomobilności, wspólne wycieczki na dwóch kółkach, a także wypożyczanie rowerów dla dzieci naszych specjalistów. Jeśli jesteś ciekawy, Stefan tak naprawdę nie lubi pedałować. Ale siedzenie na ramie lub wiszenie na kierownicy, podczas gdy ktoś kręci pedałami, to jego bajka.

Mature engineers

Nasi inżynierowie współpracują z liderami światowego przemysłu. W szczególności z dużymi korporacjami z branży motoryzacyjnej, fintech, telekomunikacji, transportu i mobilności oraz rolnictwa. 60% naszego zespołu to specjaliści na poziomie Senior i wyższym.

Pozwala nam to na utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości realizacji projektów. Pracując w tak doświadczonym zespole możesz nie tylko rozwijać się zawodowo, ale także stale czuć wsparcie kolegów, którzy są gotowi do pomocy.

Powiedzmy tylko, że gdyby Stefan zdecydował się napisać własny kod, na pewno znalazłby wielu nauczycieli w każdym zespole.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Intellias? Kliknij link i zobacz firmę oczami niezrównanego kameleona Stefana.

<p>Loading...</p>