Neuroróżnorodność w miejscu pracy
23.12.20212 min
Paulina Wyszyńska-Górecka

Paulina Wyszyńska-Górecka

O co chodzi z Readme na Bulldogjob

Sprawdź, co zmieniło się na blogu IT Bulldogjob wraz z transformacją w Readme.

O co chodzi z Readme na Bulldogjob

No i stało się! Bulldogjob.pl ma już 6 lat. Każdy rok z osobna był wyjątkowy, jednak ostatnie kilkanaście miesięcy niesie ze sobą tyle zmian, że prawie ciężko nadążyć! Na początek przedstawiamy Ci nową odsłonę starego dobrego Bloga IT ? Tym samym żegnamy stare, a witamy Readme! Nie samymi nazwami człowiek żyje, także już omawiam dla Ciebie ulepszenia, które przygotowaliśmy. Jednak zanim Readme, sprawdźmy, jakie liczby wykręciliśmy wspólnie do tej pory!

6 lat to:
622 autorów
2335 artykuły
ponad 100 000 unikalnych użytkowników każdego miesiąca
3 310 378 wyświetleń artykułów

Robi wrażenie, co? A jeszcze tyle przed nami ?

Co zmieniło się na stronie?

Nową nazwę Readme już znasz. Poza tym lepiej otagowaliśmy nasze artykuły. Dzięki temu możesz je sobie dokładnie filtrować i dopasowywać treści do swoich aktualnych potrzeb.

Stworzyliśmy od nowa kategorie treści. Są one wyszczególnione na stronie w sekcji z filtrami. Do dyspozycji masz teraz artykuły posegregowane w szufladkach:

  • newsy
  • eventy
  • techniczne
  • nietechnicznie o IT
  • podatki i prawo
  • rozwój i kariera
  • zarobki


Zmienił się sam sposób wyświetlania głównej strony Readme, ale co ja będę o tym pisać - zapraszam Cię do samodzielnego sprawdzenia :)

Jakie masz z tego korzyści?

Najważniejsze jest to, że możesz szybciej i skuteczniej dotrzeć do treści, które Cię interesują. Już od wielu miesięcy, a nawet lat, dostawaliśmy wiadomości mailowe, jak i przez social media, dotyczące różnych ograniczeń naszej wyszukiwarki artykułów. Mamy nadzieję, że mamy to! :) Główna część pracy tak naprawdę wydarzyła się na back-endzie i nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale na pewno odczujesz różnicę w użytkowaniu Readme.

Możesz teraz docierać do naszych treści dzięki regularnym postom na FB, Wykopie, LinkedInie, czy w mailingu, ale też dużo łatwiej samodzielnie eksplorować bazę naszych artykułów, których jest ponad 2300!!!

Skąd ta zamiana w Readme?

Słuchamy naszej społeczności i jakkolwiek pompatycznie to nie brzmi - to prawda :) Bierzemy sobie do serca Wasze uwagi i chcemy być bardziej przydatni. Zależało nam na zwiększeniu użyteczności samej strony głównej bloga.

Jest to też mała zapowiedź większych zmian, które szykujemy dla Was już w styczniu!

No to czym jest Readme?

Jest miejscem, dzięki któremu autorzy tekstów, czyli specjaliści IT różnych rewirów tej branży, mogą się eksponować jako eksperci w swoich dziedzinach.

Jest miejscem, w którym znajdziesz informacje związane z branżą IT -  wiedzę techniczną, prawną, związaną z pracą i karierą, newsy.

Jest miejscem, w którym skupia się społeczność IT.

Jest miejscem dialogu (dlatego już jakiś czas temu włączyliśmy opcję komentowania).


Wskakuj na Readme i korzystaj!

<p>Loading...</p>