27.07.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Nie przegap IT Bootcamp — Data Analytics in the Cloud!

Dowiedz się więcej o IT Bootcamp — Data Analytics in the Cloud i chwytaj szansę na rozwój w Lingaro. Aplikacje są przyjmowane do 15 sierpnia!

Nie przegap IT Bootcamp — Data Analytics in the Cloud!

Trwa rekrutacja do czwartej edycji programu rozwojowego „Lingaro IT Bootcamp”! Wydarzenie to jest skierowane do osób zainteresowanych analityką danych.Po trzytygodniowym szkoleniu kandydaci i kandydatki będą mogli rozpocząć proces rekrutacji do Lingaro — po poprzednich edycjach programu większość uczestników rozpoczęła pracę w firmie.


IT Bootcamp — Data Analytics in the Cloud zaczyna się we wrześniu.

Technologie takie jak Microsoft Azure, Power BI i MS SQL, są niezwykle popularne w branży IT. Te szybko rozwijające się narzędzia, potrzebują coraz więcej osób na nowe stanowiska, a osoby wchodzące na rynek pracy szukają możliwości szybkiego uczenia się od biznesu. 

W odpowiedzi na te potrzeby Lingaro już po raz czwarty przeprowadza program, w ramach którego przeszkala osoby zainteresowane pracą z analizą danych. Jak mówi Michalina Błażejewska, HR Project Manager, a także koordynatorka „IT Bootcampów’’ w Lingaro:

"Program jest przeznaczony dla osób bez doświadczenia komercyjnego, mających podstawową wiedzę na temat pracy w IT. Podczas trzytygodniowych warsztatów można spodziewać się wprowadzenia w świat BI i wiele więcej! Nasi eksperci i ekspertki będą skupiać się nie tylko na technicznych aspektach szkolenia, ale też na rozwoju miękkich umiejętności niezbędnych w pracy takich jak komunikacja z klientem czy selfbranding."


Do Programu  „Lingaro IT Bootcamp” może dołączyć prawie każdy. Wymagana jest znajomość języka angielskiego i podstawowe rozeznanie w technicznych aspektach branży. Program będzie prowadzony online i rekrutacja jest otwarta dla osób z całej Polski. Sprawdź oczekiwania wobec kandydatów, tematy szkoleń i możliwość aplikowania tutaj.  


O Lingaro

Lingaro specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Data Science, Data Analytics, Big Data, Business Intelligence. Firma zatrudnia ponad 1000 osób. Biura znajdą się w Warszawie, Lublinie, Zurychu, Manili, Cincinnati i Singapurze, a klientami są największe światowe firmy z listy Global Fortune 500 oraz polscy liderzy rynku.

W tym roku Lingaro ponownie zajęło 2 miejsce na w konkursie AudIT na najlepszego pracodawcę IT w Polsce, organizowanym przez Computerworld. 

Odwiedź profil Lingaro na naszej stronie i dowiedz się więcej.

<p>Loading...</p>