7.10.20211 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Modern Frontend Development - darmowy tech meetup

Weź udział w spotkaniu Tech MeetUp: Modern Frontend development poświęconemu tworzeniu nowoczesnego frontendu.

Modern Frontend Development - darmowy tech meetup

Zapraszamy na ciekawe spotkanie organizowaną przez Motorola Solutions już w najbliższą środę ? 13.10, godzina 16:00. Przygotowano dla Was 2 gorące tematy z doświadczonymi prelegentami, którym będziecie mogli zadawać pytania.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. 


O czym będziemy rozmawiać?

Micro-frontends in practice


Wykład Bartłomieja Olejaka. Bartek jest jednym z architektów pracujących nad pakietem CommandCentral. Posiada 16-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, również pod usługi chmurowe.

Opowie Wam w ? o sposobach na zmniejszenie ryzyka złożoności aplikacji, oczekiwaniach wobec inżynierów i ogólnej współpracy przy tworzeniu frontendu. Wszystko okraszone licznymi przykładamy, byście byli na bieżąco w temacie.


Scale & Collaboration - Growing an "Open Source Internal" design system at scale

Wiedzą podzieli się Scott Arnold, który na co dzień kieruje zespołem Design Systems w Motorola Solutions. Zajmują się budowaniem infrastruktury wspierającej dopasowanie front-endu do aplikacji, organizacji i platform. 

Scott przedstawi w telegraficznym skrócie patent stosowany przez jego zespół na współpracę z kilkoma działami na raz, by prace projektowe szły sprawnie i bez tracenia czasu na nieistotne rzeczy. 


Jak wziąć udział w spotkaniu?

Wystarczy, że bezpłatnie zarejestrujesz się pod tym linkiem ?


Zapisz sobie w kalendarzu datę: 
? Środa 13.10, godzina 16:00

<p>Loading...</p>