19.10.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

LAST CALL: Rozbij bank pomysłów i weź udział w hackathonie CodePlay!

Zgłoś się do hackathonu i zrealizuj swój pomysł pod skrzydłami największej polskiej spółki IT.

LAST CALL: Rozbij bank pomysłów i weź udział w hackathonie CodePlay!

Asseco Poland, największy producent oprogramowania w Polsce, rozpoczął poszukiwania nieodkrytych talentów, organizując hackathon CodePlay - 12-godzinny maraton programistyczny poświęcony tematyce FinTech. Hasłem przewodnim wydarzenia jest “All you need is bank”. Dlaczego? Bo będziemy szukać rozwiązań, które ułatwią życie klientów sektora bankowego.

Kreatywność poszukiwana!

Nie jest to event tylko dla ludzi z IT. Hackathon CodePlay by Asseco skierowany jest do kreatywnych osób - programistów, grafików, inżynierów, naukowców, ale także marketingowców i dizajnerów. Ich zadaniem podczas wydarzenia będzie stworzenie innowacyjnych rozwiązań np. osobistego asystenta banku przyszłości. Chcemy, aby załatwianie codziennych spraw przez klienta (użytkownika) przebiegało w płynniejszy i prostszy sposób.

Gra jest warta świeczki

Na uczestników hackathonu czekają nie tylko nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 34.000 zł, ale przede wszystkim program inkubacji Asseco Innovation Hub. Celem Inkubatora jest wyszukanie nowatorskich rozwiązań dla branży finansowej oraz osób, które za nimi stoją. Współpraca z Asseco Innovation Hub pozwoli na uzyskanie wsparcia finansowego, opieki ekspertów Asseco, dostępu do zasobów firmy oraz udział w szkoleniach.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w hackathonie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie codeplay.asseco.com. W trakcie wydarzenia, w obecności mentorów, zespoły przygotują prototypy i propozycje rozwiązań bankowych, które zostaną zaprezentowane jurorom. Co najmniej trzy zwycięskie drużyny przejdą do kolejnego etapu — programu inkubacji. Chcesz się zgłosić? Nie zwlekaj i działaj! 

Zapisy na hackathon trwają do 24 października 2018 r. do godziny 23:59.
Liczba miejsc w wydarzeniu jest ograniczona.

Regulamin, szczegóły i rejestracja: codeplay.asseco.com

A jak chcesz wiedzieć więcej o wydarzeniu to rzuć okiem na film ?


<p>Loading...</p>