21.09.20232 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Książki i ebooki o IT z dużymi rabatami na 32. urodziny Helionu

Świętuj 32. urodziny Wydawnictwa HELION z mega zniżkami i dodatkowymi nagrodami.

Książki i ebooki o IT z dużymi rabatami na 32. urodziny Helionu

Wydawnictwo Helion właśnie obchodzi swoje urodziny, a to oznacza jedno – trwa cyber-impreza dla miłośników literatury IT🎉

Promocja do -91%

Z tej okazji Helion przygotował mega zniżki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających specjalistów IT. W ofercie znajdziesz tysiące książek, ebooków, audiobooków i kursów z rabatami sięgającymi nawet do 91%. To prawdziwy raj dla miłośników literatury informatycznej. W akcji biorą udział także ebooki czy kursy video m.in. takich wydawnictw jak O’Reilly, Packt czy PWN.

Darmowe kursy i ebooki czekają

To jednak nie wszystko. W ramach promocji możesz odebrać także darmowe kursy online lub ebooka oraz wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Czekają na Ciebie takie gratisy jak:

  • Elektronika. Leksykon kieszonkowy (ebook) – autorstwa Witolda Wrotka
  • Python na start. Kurs video. Twórz gry w PyGame! – pod okiem Konrada Jagaciaka
  • Machine learning i język R. Kurs video. Pierwsze kroki z pakietem mlr– z Mateuszem Staniakiem


Wszystko to możesz odebrać zupełnie za darmo, klikając tutaj.

Konkurs dla twórców gier

Nie zabrakło także emocjonującego konkursu. Zabawa polega na stworzeniu futurystycznej gry komputerowej. Jest o co walczyć, bowiem można zgarnąć czytniki od PocketBook czy sprzęt od Synology. Sprawdź szczegóły i weź udział tutaj.

Po jakie tytuły warto sięgnąć?

Ebook - Hakowanie interfejsów API. Łamanie interfejsów programowania aplikacji internetowych

z 89,00 zł na 35,32 zł

Ta pozycja to szybki kurs testowania bezpieczeństwa interfejsów API aplikacji internetowych. Dzięki lekturze przygotujesz się do testowania interfejsów, wyszukiwania błędów i zwiększania bezpieczeństwa własnoręcznie napisanych interfejsów. Zbudujesz nowoczesne środowisko testowe, a następnie nauczysz się przeprowadzać ataki na procesy uwierzytelniania, luki w procedurach biznesowych czy typowe słabe punkty interfejsów. 


Ebook - Django 4. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych. Wyd. IV

z 129,00 zł na 39,32 zł

Lektura przygotuje Cię do tego, co najistotniejsze podczas pracy z Django: budowania od podstaw poprawnie działających aplikacji. Szczególnie jeśli programujesz w Pythonie i znasz przynajmniej w stopniu podstawowym HTML i JavaScript.


Ebook – Python w analizie danych. Przetwarzanie danych za pomocą pakietów pandas i NumPy oraz środowiska Jupyter. Wyd. III

z 119,00 zł na 39,32 zł

W książce nie zabrakło wskazówek dotyczących używania uniwersalnych narzędzi przeznaczonych do ładowania, czyszczenia, przekształcania i łączenia zbiorów danych. Pozycję docenią analitycy zamierzający zacząć pracę w Pythonie, jak również programiści Pythona, którzy chcą się zająć analizą danych i obliczeniami naukowymi.


To tylko kilka z propozycji. Okazja do świętowania i obłowienia się z okazji urodzin tylko dziś do końca dnia! Odwiedź księgarnię, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

LINK DO PROMOCJI

LINK DO KONKURSU

<p>Loading...</p>