14.09.20203 min
GFT Poland

GFT Poland

Konkurs GFT Cię urządzi… na home office!

Odpowiedz na dwa pytania, popisz się swoją wiedzą podczas rozmowy technicznej i wygraj sprzęt do pracy na home office! Czekamy do 27 września!

Konkurs GFT Cię urządzi… na home office!

Weź udział w konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą GFT Polska i wygraj sprzęt, który przyda Ci się do pracy na home office.

Szczegóły TUTAJ.

Na zgłoszenia czekamy do 27 września. 

Wypełnij formularz konkursowy, odpowiedz na 2 pytania:

  • Co jest dla Ciebie istotne w projekcie IT? 
  • Gdybyś miał do dyspozycji nieograniczone środki i czas, co zmieniłbyś w swoim projekcie tak, by pracę w nim doprowadzić do perfekcji?


Spośród osób, które wypełnią formularz, wytypujemy uczestników 2 etapu, w którym będzie na nich czekać 15-minutowa rozmowa techniczna z obszarów Java, JavaScript lub DevOps. Rozmowę przeprowadzi jeden z GFTExperts – Bartek, Jędrzej, Arek, Tymek lub Norbert. Spośród wszystkich uczestników zostaną wyłonione 3 osoby, które zostaną nagrodzone sprzętem potrzebnym do pracy zdalnej!

Nagrody

Nagroda za I miejsce to Monitor LG 27QN880-B Ergo


Nagrodą za II miejsce jest Fotel Gamvis ELITE 2.0 XL


Nagrodą za III miejsce jest Klawiatura Logitech G513 Linear

Przebieg konkursu


I etap

W pierwszym etapie należy wypełnić krótki formularz konkursowy. Na podstawie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu zostanie wyłonione do 50 osób, które zostaną zaproszone do kolejnego etapu. Na zgłoszenia czekamy do 27 września.

Osoby zakwalifikowane do II etapu do 4 października br. drogą mailową zostaną poinformowane o szczegółach. 


II etap

Drugi etap to natomiast 15-minutowa rozmowa z jednym z GFTExperts – Bartkiem, Jędrzejem, Arkiem, Tymkiem lub Norbertem. 

Jędrzej Nowowiejski - Senior Developer. Od 11 lat wierny Javie, miłośnik Scali, podejścia funkcyjnego i niemutowalności. Nieobcy jest mu również Python, Kotlin, JavaScript, czy też rozwiązania chmurowe. 

Norbert Blandzi - Senior Software Developer. Inżynier z 9-letnim doświadczeniem w tworzeniu w różnych językach programowania. Pasjonat JavaScript oraz React. Ze swoim zespołem zaimplementował platformę do wdrażania nowych klientów korporacyjnych jednego z największych banków na świecie, opartą o nowatorską architekturę frontend mikroserwisów.

Tymoteusz Kuśmierz - Zaczął być DevOpsem, zanim to było modne. Z IT związany od 8 lat. Przez większość tego czasu pracuje dla dużych klientów z branży bankowej. Niezależnie gdzie trafi, zawsze dba o jakość i bezpieczeństwo realizowanych projektów, promuje dobre praktyki i jest ambasadorem nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań chmurowych. 

Bartosz Szczeciński - JavaScript Technical Lead. W branży IT od początku 2002 roku. Od 4 lat w GFT. Obecnie pracuje jako specjalista w obszarze React oraz JavaScript Technical Lead. Bartek – jako jeden z liderów największej w GFT grupy Project Development – jest odpowiedzialny za kierunki rozwoju organizacji w obszarze technologii frontendowych.

Arkadiusz Gasiński - Zapalony Javowiec, koneser Kotlina, team leader, programista od 13 lat. Jego idealny projekt to taki, który ma istotny wpływ na funkcjonowanie danego rynku – i właśnie z taką skalą wyzwań mierzy się na co dzień w trakcie pracy w GFT.

Rozmowa będzie polegała na wspólnym rozwiązaniu problemu technicznego. 

Rozmowy będą prowadzone od 5 do 9 października br.

Finał

Po zakończeniu wszystkich rozmów ambasadorzy konkursu wyłonią 3 laureatów. Co więcej, każdy z uczestników II etapu otrzyma feedback do swojej rozmowy.

GFT to specjaliści w dowożeniu ambitnych projektów dla największych banków, firm ubezpieczeniowych na świecie, a także dla przemysłu 4.0. Firma zatrudnia niemal 6000 osób w 15 krajach świata, w tym prawie 900 w Polsce – w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i Krakowie. 60% zespołu GFT to inżynierowie na poziomie seniorskim, którzy specjalizują się m.in. w takich technologiach i obszarach jak Java, JavaScript, DevOps, Cloud, Big Data, Blockchain i AI.


Nie czekaj i walcz o nagrody!


Weź udział!

<p>Loading...</p>