18.10.20181 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Jak wygląda biuro i praca u największego na świecie dostawcy technologii 5G?

Zobacz od środka firmę Ericsson. Przekonaj się, jak wygląda daily scrum zespołu, który zajmuje się technologiami 2G oraz czym jest Pokój Pracy Cichej.

Jak wygląda biuro i praca u największego na świecie dostawcy technologii 5G?


Wystartowała Akcja Wizytacja, czyli pracodawcy bez ściemy

Prowadzący program Mateusz "Dudek" Jędrys i urocza buldożka Zoya sprawdzają gościnność pracodawców IT. Ten nietypowy duet postanowił przejechać Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu fajnych firm, w których warto pracować. Zasady są proste jak drut. Wchodzą do biur pracodawców IT i pokazują, jak wygląda ich przestrzeń oraz praca - od podszewki

Ericsson idzie na pierwszy ogień

W pierwszym odcinku odwiedzają Ericssona - firmę, która zatrudnia grubo ponad 2 tysiące osób w całej Polsce. Dudek i Zoya pukają do krakowskiego biura firmy Ericsson, które jest drugim największym R&D w Europie. Michał i Sabina pokażą im, jak wygląda daily scrum zespołu, który zajmuje się technologiami 2G, na których działają połączenia alarmowe. Odpowiedzą na trudne pytania, takie jak np. jakiej jakości jest kawa z firmowego ekspresu czy jaki jest poziom hałasu na open space? Sprawdzimy to! Zwiedzimy też chillout roomy, ale także pokażemy, jak wygląda i czym jest Pokój Pracy Cichej.

<p>Loading...</p>