Neuroróżnorodność w miejscu pracy
6.11.20231 min
Bulldogjob

Bulldogjob

IT Talk: Design & Security Matter

Już w środę 15 listopada odbędzie się jesienna edycja IT talk Wro od DataArt. Bądźcie o 18:00 w Klubokawiarni Mleczarnia.

IT Talk: Design & Security Matter

Po raz pierwszy tej jesieni wystąpią dla Was dwaj specjaliści DataArt. Maciek Rogosz z prezentacją Building a scalable distributed system for upstream services data processing using AWS Serverless  oraz Dariusz Jakubowski z wprowadzeniem do OSINT. Szczegółowa agenda poniżej. Zapowiada się fajny wieczór, merytoryczne prezentacje i ciekawe rozmowy przy piwie w świetnej przestrzeni kultowej Mleczarni. 

Kiedy? Środa, 15 listopada 2023, 18:00
Gdzie? Klubokawiarnia Mleczarnia, Włodkowica 5, Wrocław (poziom -1)


ZAPISZ SIĘ

Na kilkunastu pierwszych gości czekać będą powitalne upominki!

Agenda

18:00 Start
18:05 - 18:50 «Building a scalable distributed system for upstream services data processing using AWS Serverless», Maciek Rogosz
19:00 - 19:45 «Wprowadzenie do OSINT», Dariusz Jakubowski
19:30 - 21:00 Networking
21:00 Zakończenie


IT Talk
to społeczność, która zrzesza miłośników branży IT. Podczas spotkań nie koncentrujemy się na konkretnej technologii czy tematyce, lecz tworzymy środowisko sprzyjające wymianie wiedzy i doświadczeń. Każdy uczestnik może zostać prelegentem, a udział w naszych spotkaniach jest bezpłatny.

To doskonała okazja dla profesjonalistów, początkujących programistów, a także studentów do wymiany informacji, zdobywania wiedzy, dzielenia się rozwiązaniami technicznymi, a następnie prezentowania ich w trakcie spotkań.

<p>Loading...</p>