Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
14.09.20172 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Innowacyjne firmy technologiczne można znaleźć w Europie Środkowo-Wschodniej

Innowacyjne firmy technologiczne można znaleźć w Europie Środkowo-Wschodniej

Na startupach i młodych firmach technologicznych skupi się nadchodząca szósta edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit. Wydarzenie, które zrodziło się w Polsce mniej niż 3 lata temu, jest już uznawane za jedno z najważniejszych spotkań dla startupów, inwestorów i korporacji w Europie.

Szósta edycja konferencji

10 i 11 października 2017 r. młode firmy technologiczne, fundusze inwestycyjne i przedstawiciele korporacji oraz przedsiębiorstw spotkają się w Warszawie, aby nawiązywać nowe partnerstwa biznesowe, poznawać nowe technologie i poszukiwać możliwości inwestycyjnych. Tym razem organizatorzy skupiają się na firmach z Europy Środkowo-Wschodniej.

Stale obserwujemy rozwój młodych firm technologicznych w regionie i widzimy w nich ogromny potencjał. Już w poprzednich edycjach Wolves Summit pojawiały się setki firm z tej części Europy, więc podczas szóstej edycji chcemy dać możliwość rozwoju nie tylko startupom, ale również inwestorom i przedsiębiorstwom, które poszukują innowacji w regionie – tłumaczy Piotr Piasek, współzałożyciel Wolves Summit.

Ukłon w stronę startupów

Na konferencji zaplanowano udział aż 200 startupów z regionu CEE, wśród nich znajdą się reprezentanci kilku różnych branż.

Wprowadzona podczas piątej edycji formuła sprawdziła się, więc i tym razem zakwalifikowane startupy wezmą udział bezpłatnie – tłumaczy Piasek – To krok, który pozwoli tego rodzaju przedsiębiorstwom skupić swoje zasoby na rozwoju technologii i umożliwi spotkanie 150 inwestorów i 250 przedstawicieli firm w zaledwie dwa dni – dodaje. Startupy wyselekcjonowane będą m.in. pod kątem innowacyjności i zapotrzebowania rynku w wybranych obszarach. W sam proces selekcji zaangażowane będą korporacje i fundusze, które poszukują konkretnych rozwiązań. Dzięki temu każdy uczestnik otrzyma szansę na nawiązanie cennych partnerstw.

Tylko właściwe kontakty

Wolves Summit to nie tylko święto startupów, ale też inwestorów i przedstawicieli korporacji, którzy mogą w ciągu dwóch dni spotkać się, wymienić doświadczeniami i poznać nowe metody współpracy z każdą z grup obecnych na wydarzeniu. Ogromnym wsparciem w tym zakresie są prelekcje i panele dyskusyjne prowadzone na głównej scenie. Koncentrują się one każdorazowo na aktualnych wyzwaniach ekosystemu startupowego, więc nie inaczej będzie i tym razem. Szósta edycja mocno skupia się na uczestnikach z Europy Środkowej i Wschodniej oraz wszystkich, którzy myślą o podjęciu współpracy z firmami z tego regionu. Innowacyjny system do umawiania spotkań, które są trzonem Wolves Summit od początku działalności, ułatwia zdobywanie nowych kontaktów i poznanie potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.

Udział w konferencji Wolves Summit 10-11 października 2017 jest darmowy dla wyselekcjonowanej grupy 200 startupów. Wszelkie dodatkowe informacje oraz możliwości partnerstwa dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.wolvessummit.com.

<p>Loading...</p>