6.12.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

HackYeach - największy hackathon w Europie!

Największy hackathon w Europie powraca w wersji hybrydowej w ramach Internet Governance Forum Afterparty!

HackYeach - największy hackathon w Europie!

HackYeah powered by GovTech co roku przyciąga tłumy zafascynowanych uczestników. Jest to wydarzenie dla każdego, kto ma ochotę ulepszyć świat poprzez stworzenie kreatywnego rozwiązania bazującego na zaawansowanych technologiach. W tym roku ponad 1500 uczestników zmierzy się z 10 wyzwaniami o łącznej puli nagród 570 000 PLN!

Czym jest hackathon?

Najprościej ujmując, jest to spotkanie ludzi, którzy przez określony czas (w tym przypadku 40 godzin) rozwiązują interesujące wyzwania — zarówno informatyczne, jak i te całkowicie otwarte, związane np. z medycyną czy kulturą.

 Kiedy?


HackYeah to największy hackathon Europy, drugie największe tego typu wydarzenie na świecie. Tegoroczna edycja startuje już w TEN PIĄTEK w formie hybrydowej. Jest to innowacyjna forma tego typu wydarzeń, gdzie uczestnicy będą mogli uczestniczyć zarówno w formie stacjonarnej w Katowickim Spodku (przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego), online, ale też w formie mieszanej — część zespołu może być np. w Spodku, a część dołączy do nich wirtualnie! To prawdopodobnie największe na świecie tego typu wydarzenie w takiej formie.

Organizatorzy zadbali o komfort uczestników. Wymagane jest także okazanie certyfikatu covidowego, trzeba też wykonać darmowy test na obecność wirusa COVID-19 lub okazać własny, nie starszy niż 24 godziny. Hackathony to też pewne tradycje — organizatorzy zapewniają DARMOWĄ PIZZE, kawę, pełne wyżywienie oraz miejsce do spania podczas trwania wydarzenia.

 Wyzwania

Pierwsza kategoria otwarta, to obecnie bardzo ważny temat, jakim jest Zdrowie Psychiczne. Drugą jest Gaming. A to nie wszystko! Uczestnicy mogą też wziąć udział w jednym z tasków partnerskich, w których do przygotowania jest np. aplikacja do dzielenia się akcesoriami dla zwierząt czy wyszukiwarka pozwalająca odkryć historię Polski. Do wygrania są naprawdę duże sumy! Więcej informacji tutaj >>.

 Nagrody

W tym roku pula nagród wynosi 570 000 zł, ale na uczestników czekają też dodatkowe konkursy, atrakcje i nagrody rzeczowe - jest o co walczyć!

 Kto może wziąć udział?

Każdy, kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie “lepsze jutro”. Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody. Nie trzeba umieć programować, niektóre wyzwania otwarte są dla wszystkich mających pomysł i chęć, aby przygotować innowacyjne projekty! Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych informacji, choć jedni będą w Spodku, a drudzy hackathon mogą przeżyć na swoich kanapach!

Bilety online są darmowe, te stacjonarne kosztują 99 zł, ale cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne — wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin.

 *Bilety na wydarzenie stacjonarne są ograniczone z powodu sytuacji epidemiologicznej, pula stale maleje.

*!WAŻNE! na kod Bulldogjob_HY_50 mamy 50% zniżkę na zakup biletu na imprezę stacjonarną.

Więcej informacji na stronie

Bilety

<p>Loading...</p>