Neuroróżnorodność w miejscu pracy
30.10.20191 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Gra w życie, czyli Coderetreat

Przyjdź na Coderetreat w Poznaniu i pisz grę w życie z programistami z całego świata.

Gra w życie, czyli Coderetreat

Coderetreat to wydarzenie, podczas którego przez jeden dzień programiści na całym świecie rozwijają swoje umiejętności i integrują się pisząc wielokrotnie "Grę w życie" zaproponowaną przez brytyjskiego matematyka Johna Conwaya. 

GSK do gry zaprasza właśnie Ciebie!

Coderetreat – co to właściwie znaczy?

Pomysł wspólnej nauki programowania i dzielenia się wiedzą dzięki „Grze w życie” narodził się 10 lat temu! Pierwsze wydarzenie Coderetreat miało miejsce 24 stycznia 2009r. roku w Ann Arbor, MI. Od tego czasu każdego roku Międzynarodowy Dzień Coderetreat zrzesza tysiące programistów na całym świecie – tylko w zeszłym roku odbyły się 133 spotkania wokół „Gry o życie”!

W 2019r. odbywa się jubileuszowa, 10. edycja Global Day of Coderetreat. GSK Poznań zaprasza do udziału w lokalnym wydarzeniu, które odbędzie się 16 listopada 2019 w naszym biurze przy ul. Kolorowej 6 (Business Garden). Na wydarzenie możesz zarejestrować się za pośrednictwem strony Eventbrite.


Gdzie?

ul. Kolorowej 6 (Business Garden)


Kiedy?

16 listopada 2019


Co będzie Ci potrzebne?

Znajomość dowolnego języka programowania i urządzenie, które pozwoli Ci na programowaniu „Gry w życie”. (polecamy laptopy)

Na uczestników czekać będą przekąski i napoje.


To wyjątkowa okazja, aby nie tylko rozwinąć swoje umiejętności programowania, ale także poznać innych programistów i zobaczyć jak robimy to w GSK Poznań! ?


Jak dostać bilet?
Zapisz się TUTAJ

<p>Loading...</p>