Neuroróżnorodność w miejscu pracy
15.11.20214 min
Software Development Academy

Software Development Academy

Firma IT zainwestuje w Twój rozwój 14 000 złotych!

Chcesz pracować w IT, ale nie wiesz jak zacząć? Zgarnij kurs za 14 000 zł i zdobądź wymarzoną pracę w IT.

Firma IT zainwestuje w Twój rozwój 14 000 złotych!

Boom w branży IT trwa. Na rynku pracy jest za mało programistów. Niektórzy pracodawcy nie siedzą z założonymi rękoma, tylko sami inwestują i kształcą swoje kadry od zera. Tak jest w przypadku firmy Transporeon.

Tylko do 30 listopada 2021 roku możesz wysłać zgłoszenie do “Commitment to growth - transform yourself”. To unikatowy program rekrutacyjno-rozwojowy dla przyszłych programistów i project managerów. Organizatorami akcji są krakowski software house Transporeon oraz akademia programowania Software Development Academy.


Jedynie 25 osób z całej Polski
otrzyma za darmo na start sfinansowane przez przyszłego pracodawcę kompleksowe szkolenie o wartości blisko 14 000 PLN, dodatkowe wsparcie finansowe za okres kursu oraz pewny etat w branży technologicznej po zakończeniu całej ścieżki szkoleniowej. To brzmi jak świetna szansa na start w zupełnie nowym środowisku pracy.

Na czym polega ten program? Gdzie wysłać zgłoszenie? Jakie stanowiska do obsadzenia czekają w firmie Transporeon? Czytaj dalej, dowiedz się więcej i odmień swoją karierę zawodową z bezpłatnym kursem Software Development Academy!

Commitment to growth - na czym polega program Transporeon?

Krakowska firma Transporeon to jeden z europejskich liderów w produkcji oprogramowania dla logistyki i transportu w chmurze. Właśnie uruchomiła rekrutację na specjalny projekt rekrutacyjno-szkoleniowy dla 25 osób, która potrwa do ? 30.11.2021 r. We współpracy z Software Development Academy, największą akademią programowania w naszej części świata, Transporeon przeszkoli i zapewni pierwszą pracę w branży IT 25 szczęśliwcom. Jeśli myślisz o tym, jak zostać programistą lub project managerem, ten projekt to coś dla Ciebie.

Kto może wysłać zgłoszenie i zostać programistą z SDA i Transporeon?

Teoretycznie? Każdy. Bez wątpienia warto spróbować. Są jednak cechy, umiejętności i predyspozycje, które znacząco ułatwią Ci pierwsze kroki kariery w branży IT. Specjaliści SDA i Transporeon szukają przede wszystkim osób, które:

  • są obywatel(k)ami Polski lub mają aktualne pozwolenie na pracę w UE,
  • sprawnie posługują się językiem angielskim (min. B2) - praca w Transporeon to zadania w całkowicie międzynarodowym środowisku,
  • charakteryzuje analityczne myślenie, determinacja, nieustająca chęć rozwoju i zdolność do pracy w zespole,
  • dobrze radzą sobie z takimi przedmiotami jak matematyka, logika, informatyka, czy ekonometria.


Jeśli dodatkowo masz wykształcenie (średnie lub wyższe) z kierunku związanego z informatyką lub portfolio zawierające pierwsze doświadczenia z tworzeniem stron internetowych, pasjonujesz się programowaniem i światem IT, o wiele łatwiej poradzisz sobie z opanowaniem całego materiału kursu i podjęciem pierwszej pracy w branży technologicznej.

- Wiemy, że obecna sytuacja na rynku pracy jest wymagająca dla osób na początku swojej kariery. Jako firma, która od ponad 20 lat stawia na młode talenty uznaliśmy, że to najlepszy moment, by pomóc. Możemy rozwijać się tylko wtedy, gdy rozwijają się nasi pracownicy, dlatego jesteśmy gotowi zainwestować w rozwój nowych członków naszego zespołu i wesprzeć ich w budowaniu kariery z korzyścią dla obu stron – mówi Stephan Sieber, CEO w Transporeon.


Uwaga
: szkolenia z Software Development Academy będą realizowane online, jednak docelowo praca w Transporeon będzie odbywać się stacjonarnie w siedzibie firmy w Krakowie. Wysyłając zgłoszenie do programu, licz się z tym, że (jeśli nie jesteś z Małopolski) konieczna będzie przeprowadzka do tego miasta.

Ile trwa kurs? Kiedy zaczniesz pracę w Transporeon?

W zależności od tego, którą ścieżkę rozwoju i kariery wybierzesz, szkolenie trwa od miesiąca (w przypadku Customer Care Specialist 2nd Level i Technical Project Manager) do ok. 3 miesięcy (jeśli zdecydujesz się zostać Java Software Developerem). Kursy od zera prowadzą doświadczeni programiści z Software Development Academy — szkoły, która w całej Europie wykształciła ponad 11 000 programistów.

Zajęcia wszystkich trzech grup zaczynają się już 10.01.2022 r. Będą realizowane online na żywo w trybie dziennym. Techniczni specjaliści ds. obsługi klienta i menedżerowie projektów zaczną pracę w lutym, a programiści w marcu 2022 roku tuż po zakończeniu szkoleń.


Doradcy ds. kariery Transporeon i Software Development Academy zaproszą do programu jedynie 25 osób:

  • 15 Java Developerów,
  • 5 Project Managerów,
  • 5 Specjalistów Customer Care.


Aby uczestnicy mogli w pełni skupić się na zdobywaniu nowych kompetencji, przyszły pracodawca zapewnia dodatkowe wynagrodzenie na czas trwania kursu. 

Darmowa wiedza, bonusy finansowe i pewna praca? Jak widać, to możliwe!

Czym będziesz zajmować się po ukończeniu kursu?


Ścieżka nr 1: Junior Java Software Developer (15 wolnych miejsc)

Projektowanie, rozwijanie i dodawanie nowych funkcjonalności w aplikacjach i na stronach WWW — czy tak w Twojej wyobraźni wygląda idealny dzień pracy? Jeśli tak to ta ścieżka rozwoju i kariery jest dla Ciebie. Poznasz tu takie cenione na rynku IT technologie jak Java, Spring, Hibernate, SQL, JSON, XML, GWT, Angular, Maven i Git. Stworzysz zespół agile razem z innymi programistami, inżynierami jakości, projektantami UX oraz product ownerem.


Ścieżka nr 2: Junior Technical Project Manager (5 wolnych miejsc)

Koordynowanie prac i “dowożenie” projektów IT na czas. To Twoje nadchodzące, kluczowe zadanie w tej roli. To Ty trzymasz za sznurki podczas projektowania, testowania i wdrażania projektu, a do tego łączysz ze sobą customer service i zespoły programistów. Spróbujesz swoich sił w tym fachu?


Ścieżka nr 3: Customer Care Specialist 2nd Level (5 wolnych miejsc)

Dobry specjalista ds. obsługi klienta w dziale Customer Experience w branży IT potrafi uratować niejeden projekt. Jest w stałym kontakcie z klientami Transporeon, analizuje możliwe rozwiązania i te najlepsze wdraża na życzenie przedstawicieli dostawców, przewoźników i firm logistycznych z całego świata. Musi łączyć w sobie umiejętności interpersonalne i wiedzę techniczną.

Jak zostać programistą lub project managerem w kilkadziesiąt dni za darmo?

To proste. Wystarczy:

  1. zgłosić się do programu Commitment to growth do 30 listopada br.,

  2. przejść pomyślnie rekrutację, ukończyć finansowane w 100% przez przyszłego pracodawcę szkolenie z Software Development Academy,

  3. rozpocząć karierę w branży IT w krakowskiej firmie Transporeon. 


<p>Loading...</p>