13.10.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

EY GDS z tytułem Top Tech Employer 2022

Tytuł Top Tech Employer 2022, który otrzymał EY GDS jest wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez redakcję Bulldogjob.

EY GDS z tytułem Top Tech Employer 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma EY GDS, która świadczy usługi na rzecz EY na całym świecie, otrzymała tytuł Top Tech Employer, będący wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez Bulldogjob.pl, dołączając przy tym do elitarnego grona najlepszych pracodawców dla IT w Polsce!

Co wpłynęło na ocenę EY GDS ?

Dlaczego firma otrzymała certyfikat Top Tech Employer 2022?

Wysokie oceny zyskał obszar profesjonalnego rozwoju zapewnianego przez firmę. EY GDS regularnie oferuje swojej kadrze dodatkowe szkolenia i programy, dzięki którym mogą wzbogacać swoje umiejętności i kompetencje.

Jedną z możliwości jest zdobycie prestiżowego EY Tech MBA oraz EY Masters in Business Analytics. Są to dyplomy przyznawane przez Hult International Business School, regularnie uznawaną za jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie. Uczelnia oferuje wszystkim pracownikom EY możliwość rozwijania zarówno umiejętności technologicznych, jak i biznesowych.

Wyniki ankiety wskazują bardzo wysoki poziom satysfakcji z pracy wśród osób zatrudnionych przez EY GDS. Na ten czynnik największy wpływ mają możliwości rozwoju oferowane przez firmę oraz uznanie przełożonych. 

„W naszej organizacji najważniejsi są ludzie i kultura, którą wspólnie tworzymy – otwarta, różnorodna, oparta o wzajemny szacunek. Jestem niezwykle dumny, że EY GDS dołączył do grona pracodawców wyróżnionych prestiżowym tytułem Top Tech Employer.

Tworzenie przyjaznego i rozwojowego środowiska pracy jest dla nas niezbędnym warunkiem do przyciągnięcia i zatrzymania najbardziej utalentowanych specjalistów na rynku.  Otrzymane wyróżnienie jest dowodem na to, że nasze wysiłki są doceniane przez pracowników, co jeszcze bardziej motywuje do dalszej pracy.”

Dominik Woźniak, EY GDS Poland Location Leader


Czynnikiem wyróżniającym firmę na tle innych, to mała ilość legacy code. Większość projektów jest aktywnie rozwijana i wykorzystuje najnowsze lub stosunkowo nowe technologie.

Co to Top Tech Employer i jaki jest jego cel?

Celem certyfikacji jest znalezienie oraz promowanie najlepszych pracodawców IT w Polsce, a cały proces oparty jest o merytoryczną ocenę działań firmy w obszarze IT. Najlepszym pracodawcą IT można określić organizację, która daje swoim pracownikom zarówno satysfakcję z pracy, jak i spełnia współczesne standardy rynkowe w zakresie technologii i praktyk programistycznych.


Top Tech Employer to szczegółowa analiza obszarów:

  • środowiska pracy,
  • procesów wytwarzania oprogramowania, 
  • zadowolenia z architektury i kodu, 
  • satysfakcji z pracy, 
  • rozwoju, 
  • teamworku.

Oto wyniki, jakie uzyskała firma EY GDS:

Wyniki certyfikacji Top Tech Employer 2022 dla firmy EY GDS


Mając na uwadze powyższe, z czystym sercem możemy polecić Ci EY GDS jako świetne miejsce pracy. Jeśli cenisz sobie przyjazną atmosferę, merytoryczne dyskusje i satysfakcję z wykonywanej pracy - tu znajdziesz miejsce dla siebie. 

<p>Loading...</p>