24.06.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Error 500 - Stereotypy w IT

Wygraj fotel gamingowy YUMISU 2050! Weź udział w konkursie i napisz, jakiego stereotypu w IT trzeba się pozbyć raz na zawsze.

Error 500 - Stereotypy w IT

Tester, czyli niespełniony programista. PM, który z założenia nic nie kuma. Prawdziwi programiści to tylko Ci niskopoziomowi. A z jakim stereotypem Ty masz najczęściej do czynienia w swoim środowisku? Dlaczego uważasz, że trzeba go obalić?

Odpowiedz na to pytanie i wygraj niesamowite fotele gamingowe, które wzniosą Cię na wyższy poziom komfortu - zarówno w pracy, jak i po niej!

Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć udział w konkursie Error 500 - Stereotypy w IT organizowanym przez Bulldogjob.pl!


Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca.

Sprawdź poniżej szczegóły konkursu oraz opis nagród, które zostały ufundowane przez YUMISU ?


Konkurs

Pod tym linkiem znajdziesz post konkursowy. Twoim zadaniem będzie udzielenie pod nim odpowiedzi, w której opiszesz stereotyp, z którym często spotykasz się w branży IT oraz uzasadnisz, dlaczego według Ciebie należy go obalić. 

Dany uczestnik może przesłać dowolną liczbę odpowiedzi w formie komentarzy pod postem konkursowym.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Jury konkursu wybierze 4 najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi 4 autorów - wyniki zostaną ogłoszone do 7 lipca. Informacja o wygranej zostanie opublikowana pod postem konkursowym na fanpage Bulldogjob.pl.

Po otrzymaniu powiadomienia o wygranej, zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie informacji koniecznych do przekazania nagrody. 

Regulamin konkursu możesz znaleźć tutaj.


Nagrody

Nagrodą jest fotel gamingowy YUMISU 2050 o wartości 1 399 PLN. Przewidywane są 4 nagrody. Zobacz, o co walczysz:


O firmie YUMISU

Nazwa firmy to połączenie dwóch słów - “marzenie” (yume) oraz “fotel” (isu). Przywiązanie do detali, minimalistyczny design i uniwersalność stawiają YUMISU w czołówce, jeśli mowa o produkty dla profesjonalistów, i to bez względu na zastosowanie - nieważne, czy mówimy o przestrzeni biurowej, czy urządzamy idealne miejsce multimedialne w domu. Wszystko to dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i stawianiu na wiele opcji wykończeń. Fotele firmy YUMISU to komfort i wygoda na o wiele wyższym poziomie dla profesjonalistów, którzy spędzają godziny przy biurku. 


Zajrzyj na ich stronę i wznieś swoje doświadczenia gamingowe na nowy, wyższy poziom. 

<p>Loading...</p>