1.10.20202 min
Bulldogjob

Bulldogjob

DevRing – konferencja dla front-end developerów w nowatorskiej formule

Weź udział w pierwszej edycji DevRing, konferencji programistycznej dla front-end developerów.

DevRing – konferencja dla front-end developerów w nowatorskiej formule

PWA vs. Native, Vue Composition API kontra React Hooks, Angular RXJS przeciwko Angular NgRX/NGXS/Akita... Które rozwiązania sprawdzają się najlepiej w określonych warunkach? Jakie argumenty jako asy z rękawa wysuną ich zwolennicy? Który cios przesądzi o ostatecznym wyniku walki? O tym zdecydują uczestnicy konferencji organizowanej 6 listopada przez Comarch.

Najnowsze trendy, najlepsi specjaliści oraz widowiskowe pojedynki na wiedzę i doświadczenie. Tak w skrócie można opisać pierwszą edycję DevRing, konferencji programistycznej dla front-end developerów. Wydarzenie odbędzie się online, dlatego może w nim uczestniczyć każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia.

Szeroki wachlarz technologii

Ciągły napływ nowych trendów sprawia, że developerzy muszą szybko odnajdować się w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości. Zbliżająca się konferencja Comarchu to propozycja dla tych, którzy programują, latami szlifują swoje umiejętności, poznają nowe technologie, uczą się kolejnych metodyk oraz napotykają nowe frameworki i środowiska – uczestnictwo w takich wydarzeniach daje szansę podnoszenia kompetencji w najdynamiczniej rozwijającej się branży zawodowej.

Konferencja DevRing organizowana przez Comarch to atrakcyjne wydarzenie na każdej płaszczyźnie. Można spodziewać się na niej nie tylko solidnej dawki wiedzy, ale i ciekawej formy jej prezentacji. Konfrontując rozmaite podejścia i technologie w ramach sparingów, otworzymy dla uczestników szeroki wachlarz rozwiązań dla konkretnych wyzwań developerskich. Cieszę się, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia – mówi Adam Bar, Trener technologii front-endowych 

Zderzenie teorii z praktyką

Podczas pierwszej części praktycy i specjaliści z tej dziedziny programowania skonfrontują swoją wiedzę w sparingach, podczas których spróbują przekonać uczestników do wyboru swoich racji oraz głosowania na nich i reprezentowane przez nich technologie. Praktyka będzie królowała w drugiej części wydarzenia, gdy podczas sesji warsztatowych uczestnicy wykorzystają swoje umiejętności w zakresie konkretnego obszaru programowania, by wspólnie z trenerem wypracować wybrane rozwiązanie.

Z pewnością nie zabraknie interesujących prelekcji dotyczących budowy nowoczesnych aplikacji mobilnych w PWA, prezentacji na temat Vue Composition API, React Hooks i wielu innych. Do tego dochodzą sesje praktyczne, podczas których, pod okiem wykfalifikowanych mentorów, wszyscy uczestnicy przekonają się, jak rozważane wcześniej teoretyczne zagadnienia działają w konkretnych warunkach – dodaje Grzegorz Marzencki, JavaScript Expert and Trainer 

Poza Adamem Barem i Grzegorzem Marzenckim wśród prelegentów znajdą się Robert Gurgul – Trener Angular, JavaScript, Node.Js., Krzysztof Głuszczyk – Team Leader i Android Developer, Łukasz Borawski – DevOps Engineer, Patryk Omiotek – Software Engineer, Michał Gacek – Senior Software Developer w Relyon Recruitment i Jakub Różycki, Full stack developer & Mentor.

Kiedy? 6 listopada 2020
Gdzie? Online
Jak się zapisać? Kliknij tutaj

<p>Loading...</p>