8.10.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

DevRing - klucz do podziemnego kręgu programistów

Weź udział w konferencji o unikatowej formule sparingów między specjalistami IT! Zapisz się na DevRing.

DevRing - klucz do podziemnego kręgu programistów

DevRing to konferencja dla developerów o unikatowej formule. Zapamiętaj datę 21 października - startujemy o 09:00 - możesz być w piżamie, ponieważ to spotkanie online ;)


Dlaczego powinieneś wziąć w niej udział? Ponieważ po zeszłym roku brakuje nam “chleba i igrzysk”, dlatego wspólnie z Comarchem przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które podzieliliśmy na 2 części: sparingi i warsztaty.


Sparingi


W szranki stają wyjątkowi gladiatorzy “sceny” IT - uzbrojeni w ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Co prawda nadgryzieni lekko zębem czasu, ale dzięki temu dostaniesz dużo soczystych informacji w krótkim czasie. Zgodnie z tradycją igrzysk, o losach wojownika zadecyduje publiczność, dlatego to Ty wybierzesz zwycięzcę. PS. Serio będą tytuły zarówno dla prelegentów, jak i uczestników :)


By widowisko było ciekawe, ustaliliśmy dla Was 4 walki w poniższych tematach:

  • Go vs. Java - test testów
  • Go vs Python w chmurze
  • JavaScript vs TypeScript
  • SPA vs SSR (Single Page App vs Server Side Rendering)Zawodników, którzy już czekają na swoją walkę Go vs Java, możesz obczaić tutaj:


Sesje i warsztaty

Wiemy jak jesteście głodni wiedzy, dlatego przygotowaliśmy 4 tłuste sesje tematyczne, które poszerzą Wasze horyzonty, a później umożliwią sprawdzenie ich w praktyce. Skupilśmy się wokół:

  • rozwiązań chmurowych, czyli przegląd usług chmurowych, wykorzystanie technologii serverless, wprowadzenia do IDE spierającego AWS Lambda wraz z przejściem przez proces przeniesienia do chmury. 
  • skompresowanego streszczenia Go, w ramach którego poznasz najważniejsze informacje i pakiety testify. Również szeroko omówimy wątek testowania i jego efektów.
  • sposobów na poprawienie jakości kodu z użyciem TypeScriptu, alternatyw i składni wraz z omówieniem bibliotek.
  • poznania różnych odcieni szarości technik renderowania w webie. W praktyce poznasz wachlarza podejść i narzędzi (również eksperymentalnych), które pozwolą Ci wycisnąć do ostatniej kropli Single-Page-Appy i Server-Side Rendering.not enough?

Pamiętaj - to na Twoją odpowiedzialność ;)

Jeśli, któryś z tematów wcześniejszych sesji jest dla Ciebie początkiem nowej przygody, to te warsztaty są obowiązkowe! To swoiste uzupełnienie sesji merytorycznych, zatem poznasz więcej szczegółów z danych języków, przydatne triki dla ułatwienia swojej pracy i wszystko na praktycznych przykładach.

W praktyce to warsztaty pozwolą Ci na odpowiedni rozwój “postaci” używając PD-eków zebranych podczas sesji merytorycznych ;)Jak wziąć udział w imprezie?

Czasu zostało niewiele, ponieważ widzimy się już 21 października. Zsynchronizujmy zegarki, ponieważ startujemy o 09:00! Członkowstwo załatwisz tutaj.

Psssst. Mamy wtyki gdzie trzeba, dlatego załatwiliśmy dla Ciebie rabacik. Takie tam:


50% na hasło “Bulldogjob”Nie zwlekaj z decyzją, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a faworyci sparingów obstawieni w zakładach!

<p>Loading...</p>