25.03.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Daj zainwestować w siebie 8k i zostań programistą w 10 tygodni!

Weź udział w 10-tygodniowym projekcie rekrutacyjno-szkoleniowym i zostań programistą Javy. Twój przyszły pracodawca zainwestuje w Ciebie 8 000 zł na starcie.

Daj zainwestować w siebie 8k i zostań programistą w 10 tygodni!

Zapotrzebowanie na specjalistów IT nie maleje. Wiedzą o tym już niemal wszyscy. Luka kompetencyjna to niewątpliwie wyzwanie dla pracodawców, ale też ogromna szansa dla aspirujących programistów. Globalne firmy nie czekają na cud - biorą sprawy w swoje ręce. 

Sapiens, dostawca oprogramowania dla branży ubezpieczeń i finansów jest tego doskonałym przykładem. Firma ma już za sobą 5 projektów, w ramach których zainwestowała i wykształciła swoje zespoły programistyczne od zera, dając szansę na rozwój w IT aż 85 osobom. Nadszedł czas na kolejnych 15. Rekrutacja do szóstej edycji projektu rekrutacyjno-szkoleniowego Be Sapiens — Join IT! Właśnie trwa!

Już tylko do 4 kwietnia możesz wysłać swoje zgłoszenie do projektu, w ramach którego przyszły pracodawca dofinansuje Twój kurs aż w 80%, przygotuje Cię do pracy na konkretnym stanowisku, a potem stworzy możliwość rozwoju nabytych umiejętności w ramach realnych projektów w zespole developerów Sapiens. 

Jeśli myślisz o przebranżowieniu i chcesz wejść do branży IT bez ryzyka, to idealna szansa dla Ciebie. Na czym polega ten program? Gdzie wysłać zgłoszenie? Jakie stanowiska do obsadzenia czekają w firmie Sapiens? Czytaj dalej, dowiedz się więcej i odmień swoją karierę zawodową z dofinansowanym kursem programowania!

Be Sapiens - Join IT!

vol. 6 - na czym polega program?

Sapiens Software Solutions (Poland) to globalny dostawca oprogramowania dla branży ubezpieczeń i finansów, zatrudniający ponad 4 tysiące pracowników na świecie, a w Polsce ponad 300 pracowników IT w takich obszarach jak: development, quality assurance, business analytics czy DevOps.


Firma właśnie uruchomiła rekrutację do specjalnego projektu rekrutacyjno-szkoleniowego dla 15 osób, która potrwa do 4.04.2022 r. We współpracy z Software Development Academy, największą akademią programowania w naszej części świata, Sapiens dofinansuje kurs i zapewni pierwszą pracę w branży IT 15 szczęśliwcom.

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, otrzymają m.in. 80% dofinansowania na kurs Java Developer. Jeśli zakwalifikujesz się do projektu, za 215 godzin zajęć o wartości 10 406 zł zapłacisz tylko 2 082 zł! Po ukończonym kursie otrzymasz możliwość pracy w Sapiens i dołączenia do zespołu programistów Delivery lub Core.

Kto może wysłać zgłoszenie?

Jak zostać Java Developerem w Sapiens?

Teoretycznie? Każdy. Bez wątpienia warto spróbować. Są jednak cechy, umiejętności i predyspozycje, które znacząco ułatwią Ci pierwsze kroki kariery w branży IT. Specjaliści SDA i Sapiens szukają przede wszystkim osób, które:

  • są obywatel(k)ami Polski lub mają aktualne pozwolenie na pracę w UE,
  • sprawnie posługują się językiem angielskim (min. B2) - praca w Sapiens to zadania w międzynarodowym środowisku,
  • charakteryzuje analityczne myślenie, determinacja, nieustająca chęć rozwoju i zdolność do pracy w zespole,
  • dobrze radzą sobie z takimi przedmiotami jak matematyka, logika, informatyka, czy ekonometria.


Jeśli dodatkowo masz wykształcenie (średnie lub wyższe) z kierunku związanego z informatyką lub portfolio zawierające pierwsze doświadczenia z tworzeniem stron internetowych, pasjonujesz się programowaniem i światem IT, o wiele łatwiej poradzisz sobie z opanowaniem całego materiału kursu i podjęciem pierwszej pracy w branży technologicznej.

Ile trwa kurs?

W jakim trybie się odbywa?

Zajęcia będą organizowane całkowicie online w trybie wieczorowo-weekendowym. 215 godzin praktycznych zajęć odbędzie się w ciągu 2,5 miesiąca. Grupa 15 osób, które zakwalifikują się do projektu, rozpocznie naukę już 26 kwietnia.

Kursy od zera prowadzą doświadczeni programiści z Software Development Academy — szkoły, która w całej Europie wykształciła ponad 15 000 programistów.

Czym będziesz zajmować się po ukończeniu kursu?

Podczas kursu nauczysz się tworzyć aplikacje internetowe, a swoje nowe umiejętności będziesz testować w praktyce. Zyskasz solidne podstawy i ugruntowaną wiedzę dotyczącą programowania, którą następnie będziesz doskonalić w zespole developerów w Sapiens.

Dołączysz do zespołu programistów Delivery lub Core, gdzie będziesz rozwijał produkt IDIT, który jest podstawowym systemem Sapiens dla sektora ubezpieczeń majątkowych.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie tworzenie, wdrażanie, utrzymywanie i weryfikacja działania systemu IDIT zgodnie z potrzebami danego projektu oraz klienta.

Jak zostać Java Developerem?

Jak rozpocząć pierwszą pracę w IT w kilkadziesiąt dni?

To proste. Wystarczy zgłosić się do programu Be Sapiens - Join IT! vol.6 do 4 kwietnia, przejść pomyślnie rekrutację, ukończyć dofinansowane w 80% przez przyszłego pracodawcę szkolenie z Software Development Academy i rozpocząć karierę w branży IT w globalnej firmie technologicznej.

To do dzieła! Aplikuj na stronie: www.besapiensit.pl

<p>Loading...</p>