6.11.20172 min
YouGov Poland

YouGov Poland YouGov Poland

Czym żyje developer?

Dzięki aplikacji YouGov Profiles można pozyskać dane niemal na każdy temat - w tym na temat programistów.

Czym żyje developer?

Kiedy robi się nerwowo, wolisz odejść i zrelaksować się w cichym miejscu. Zanim Twój znajomy coś kupi, najpierw prosi Cię o radę, bo zawsze czytasz wszystkie recenzje produktów. Nie cierpisz robić nudnych rzeczy, za to największą satysfakcję czujesz, kiedy dobrze wykonasz trudne zadanie.


Czy ten opis pasuje do Ciebie? Bo pasuje do developerów w Wielkiej Brytanii. Jesteś do nich podobny, czy raczej się wyróżniasz?


To wszystko wiemy dzięki naszemu flagowemu produktowi – YouGov Profiles. W oparciu o Big Data odkrywa on ludzką naturę i pozwala potwierdzić albo obalić założenia, które wcześniej opieraliśmy tylko na przeczuciach. YouGov Profiles jest zasilany przez archiwum danych, które przechowuje ponad 190 000 punktów danych zgromadzonych przez 275 000 członków YouGov z Wielkiej Brytanii.


To przełomowe oprogramowanie powstaje w Polsce w JavaScripcie. Yougov Profiles to aplikacja single page zasilana przez dane, wykorzystująca AJAX i Angular JS. To też strony internetowe do prezentowania użytkownikom zebranych danych. W Warszawie powstaje właśnie silny, techniczny zespół, który buduje aplikację, wprowadza innowacje w zbiorach danych, autoryzacji ankiet, administracji i analizie danych, integracji i zarządzaniu treściami.


Mimo że YouGov znany jest przede wszystkim z przeprowadzania sondaży politycznych, to tylko ułamek tego co robimy. Przekształcamy się: zarządzamy danymi, publikujemy je i tworzymy rozwiązania dla naszych klientów. Dzięki temu będą mogli podejmować decyzje oparte na danych, zrozumieją swoich użytkowników, konsumentów i rynki. Jest to możliwe dzięki sile YouGov Cube – największej, wzajemnie połączonej bazie opinii publicznej z całego świata.


Tutaj możesz zobaczyć, co Profiles mówi o programistach w Wielkiej Brytanii:

<p>Loading...</p>