17.11.20202 min
Consdata S.A.

Consdata S.A.

Consdata Tech #4 Spring Webflux - reaktywne programowanie w Springu

Weź udział w webinarze dotyczącym reaktywnego programowania i frameworka Spring Webflux.

Consdata Tech #4 Spring Webflux - reaktywne programowanie w Springu

Weź udział w webinarze organizowanym przez Consdata. Tematem najbliższego spotkania będzie reaktywne programowanie i framework Spring Webflux.

Same konkrety, merytoryka, nurtujące tematy techniczne

Consdata Tech to cykl meetupów, który powołał Marcin Mergo, Tech Lead & WebDev Chapter Leader w poznańskim software house – Consdata. Celem spotkań jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez integrację lokalnej społeczności entuzjastów technologii.

W tym roku Consdata Tech przechodzi z przestrzeni biurowej prosto do Waszych domów! Tegoroczna edycja dopasowana została do bieżącej sytuacji, a spotkania przeniesione w 100% online. Dzięki temu dostępność takiego wydarzenia stała się teraz dużo większa.

Każde ze spotkań skupia uczestników w określonej tematyce, odbiorcy otrzymują konkretną dawkę wiedzy, a zawiłe tematy przekazywane są w zrozumiały sposób. Przejście w świat online nie ogranicza zachowania interesującej formy spotkań, czy interakcji pomiędzy prelegentem a uczestnikami. Oczywiście tematyka dotyczy aktualnych trendów i technologii IT i to pozostaje niezmienne. Dotychczas były to: Event Sourcing, Micro Frontends i Openshift.

A co szykujemy tym razem?

Pierwszy z cyklu webinarów Consdata Tech #4 odbędzie się już 26 listopada. Spotkanie poprowadzi Marek Pawełczyk, Fullstack Developer, który przybliży temat reaktywnego programowania, biorąc na warsztat framework Spring Webflux. Uczestnicy dowiedzą się, kiedy warto, a kiedy nie warto używać reaktywnego programowania, stworzą przykładowe Webfluxowe API oraz przejdą razem przez praktyczną część – nową reaktywną alternatywę RestTemplate’a: WebClient’a.

Marek Pawełczyk - porusza się w gąszczu kodu już od ponad siedmiu lat. Miłośnik nowinek technologicznych i astronomicznych. Elastyczny programista, który w Consdacie pracował już w każdym możliwym projekcie. Po robocie wyjmuje gary z szafki i robi piwo.

Zapraszamy na live stream tego wydarzenia, a wszystkich chętnych również do uczestnictwa w dyskusji. Po prelekcji obiecujemy niespodziankę dla tych, którzy lubią rywalizację!

Uchylimy też rąbka tajemnicy, kolejny webinar będzie dotyczył między innymi Domain Drive Designu. Aktualne informacje o spotkaniach z cyklu Consdata Tech znajdziecie tutaj.

Kiedy i gdzie?

czwartek 26 listopada 2020, startujemy o 18:00
event online

Zapisy na wydarzenie

Strona wydarzenia 
MeetUp 
Facebook  

<p>Loading...</p>