20.03.20232 min
Bulldogjob

Bulldogjob

CodeFrenzy - konferencja dla całej społeczności IT za free

Odbierz darmowy bilet na CodeFrenzy i poczuj klimat interdyscyplinarnego kodowania!

CodeFrenzy - konferencja dla całej społeczności IT za free

CodeFrenzy to wirtualna konferencja integrująca społeczność programistyczną. Od 27 do 31 marca 2023 programiści, sieciowcy, testerzy, devopsi, hakerzy i wszystkie inne osoby związane z IT będą mogły wziąć udział w prezentacjach i sesjach Q&A na żywo z najlepszymi prelegentami polskiej oraz międzynarodowej sceny technologicznej. 

5 dni i bogate spektrum tematów

Program wydarzenia obejmuje tematy z zakresu ICT, cyberbezpieczeństwa, kultury DevOps, języka Java oraz innych popularnych zagadnień programistycznych. Na wirtualnej scenie pojawią się eksperci reprezentujący konferencje organizowane przez PROIDEA: PLNOG, Oh My H@ck, CONFidence, 4Developers, DevOpsDays oraz JDD.

Udział w CodeFrenzy potwierdzili już między innymi:

  • Łukasz Bromirski (Cisco),
  • Adam Haertle (Zaufana Trzecia Strona),
  • PiotrGodowski (IBM),
  • Damian Mazurek (Chmurowisko)
  • Dominika Zając(Qualtrics)

Konferencja na miarę uczestnika

W ramach bezpłatnego biletu uczestnicy otrzymają dostęp do live streamingu wykładów, a po zakończeniu konferencji również do nagrań. W połączeniu z formułą online jest to bardzo elastyczne rozwiązanie - można dostosować udział w konferencji do swojego planu dnia, a wszystkie prezentacje, do których nie udało się dołączyć na żywo, obejrzeć w dogodnym terminie. 

Kolejny atut? Możliwość wzięcia udziału nie tylko w wykładach z dziedzin, którymi zajmujemy się na co dzień, ale również spoza zakresu specjalizacji. Brak opłaty otwiera drogę do swobodnego przetestowania ciekawie brzmiących tematów i zagadnień. Być może to właśnie tutaj uczestnicy odkryją nowe ścieżki kariery lub wypróbują rozwiązania, które do tej pory wydawały im się tylko modnymi buzzwordami.

Dołącz do społeczności CodeFrenzy

Obecność na wykładach to nie wszystko. Podczas konferencji będzie również szansa na nawiązanie kontaktu z innymi specjalistami oraz prelegentami. Aby wziąć udział w CodeFrenzy, wystarczy odwiedzić stronę i zarejestrować się jako uczestnik.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO 

<p>Loading...</p>