Neuroróżnorodność w miejscu pracy
21.05.20182 min
Fundacja CODE:ME

Fundacja CODE:ME

CODE{sun}DAY - niedzielne warsztaty kodowania

Skonfrontuj swoje wyobrażenia o programowaniu lub testowaniu na całodniowych, niedzielnych warsztatach - w Poznaniu i Gdańsku.

CODE{sun}DAY - niedzielne warsztaty kodowania

Istnieje wiele możliwości nauki programowania, jednak niezależnie od wyboru ścieżki nauczania na początku pojawiają się wątpliwości: od czego zacząć, jak zacząć i czy to jest dla mnie? Wychodząc naprzeciw tym wahaniom Fundacja CODE:ME stworzyła cykliczne, całodniowe, niedzielne warsztaty CODE{sun}DAY.

Programowania, tak jak każdego języka i wielu umiejętności nie da nauczyć się jednego dnia, jednak to nie jest celem warsztatów. Główną ideą jest promowanie nauki programowania oraz testowania. Każdy z uczestników ma możliwość skonfrontowania z rzeczywistością swoich wyobrażeń o programowaniu czy testowaniu. Warsztaty pozwalają odpowiedzieć sobie na pytania, „czy ja chcę to robić?”.

Z racji tego, że popularność programowania wzrasta, często kreowany jest błędny obraz tego, czym się zajmuje programista oraz jak wygląda jego codzienna praca. Warsztaty są małą namiastką tego, jak wygląda praca w branży IT. Jeśli uczestnik po ukończeniu warsztatów wraca do domu, jest zaciekawiony, otwiera edytor kodu i próbuje napisać kod sam to znak, że wybór programowania/testowania jako swojej nowej ścieżki to dobry pomysł. Podstawą CODE{sun}DAY jest wymiana doświadczeń pomiędzy trenerami i uczestnikami. Uzyskane umiejętności pozwolą na podjęcie decyzji, w jakim kierunku dany uczestnik chciałby się rozwijać.

Najbliższe CODE{sun}DAY odbędzie się 27 maja w Poznaniu. Do wyboru uczestników przygotowane zostały dwa warsztaty z testowania i programowania w JavaScript. A już 17 czerwca z warsztatów będą mogli skorzystać mieszkańcy Trójmiasta - podczas dziesiątej edycji CODE{sun}DAY.


CODE{sun}DAY 9: Poznań

Zapisy: do 20.05.2018 pod adresem: https://codesunday9-poznan.evenea.pl/
Start wydarzenia: 27.05.2018, godz. 09:00
Gdzie: Poznań, konkretny adres podamy niebawem
Cena: 24,99 PLN


CODE{sun}DAY 10: Gdańsk

Zapisy: do 07.06. 2018 pod adresem: https://codesunday10-gdansk.evenea.pl/
Start wydarzenia: 17.06.2018, godz. 09:00
Gdzie: Fundacja CODE:ME, Aleja Wojska Polskiego 41, Gdańsk
Cena: 24,99 PLN

<p>Loading...</p>