23.01.20182 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Cloud DeveloperDays - konferencja dla programistów i architektów

Dwa dni poświęcone programowaniu w chmurze. Będą prelekcje ekspertów, a Ty możesz być jednym z nich - zgłoś swoją propozycję.

Cloud DeveloperDays - konferencja dla programistów i architektów

W dniach 14-15 maja 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się pierwsza edycja konferencji CLOUD DEVELOPERDAYS. To wydarzenie dedykowane programistom i architektom tworzącym oprogramowanie, które jest wdrażane lub integrowane z platformami chmurowymi takimi jak Microsoft Azure, Google Cloud czy Amazon Web Services.

Cloud DeveloperDays to wyjątkowe wydarzenie w branży IT. Setki uczestników z całego świata spotkają się, aby podczas dwóch intensywnych dni wysłuchać najlepszych prelegentów z branży! Podczas konferencji poruszymy kwestie dotyczące platform, technologii, narzędzi oraz praktycznych problemów, z jakimi spotyka się każda osoba pracująca w chmurze.

Wiemy, jak ogromne znaczenie ma odpowiedni dobór prelegentów. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby każdy z nich był autorytetem w swojej dziedzinie i przekazał uczestnikom jak najwięcej wiedzy. Podczas CDD naszymi gośćmi będą między innymi:

  • Dror Helper, Senior Consultant&Architect firmy CodeValue
  • Alex Mang, Microsoft Azure MVP
  • Stefano Tempesta, Microsoft MVP

Nie zabraknie również polskich specjalistów – mówią Organizatorzy konferencji. Cloud DeveloperDays to dwa bardzo intensywne dni, podczas których każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Po części teoretycznej zaplanowaliśmy After Party, podczas którego już w kuluarach będzie można dopytać o poszczególne zagadnienia, nawiązać kontakty oraz wymienić się doświadczeniem.

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która przez ostatnie lata przygotowała inne konferencje w branży IT, jak np. .NET DeveloperDays czy JOIN! DB Conference. Podobnie jak poprzednie wydarzenia, także Cloud DeveloperDays zapowiada się na spotkanie o bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Organizatorzy zachęcają także do zgłaszania się i wysyłania swoich propozycji sesji. Udział w konferencji jest płatny, a bilety dostępne są na stronie konferencji. Do 16 lutego można kupić je w niższych cenach. Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski. Więcej informacji znajdziecie też na facebooku Cloud DeveloperDays.

<p>Loading...</p>