10.10.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Chodź na warsztaty dla DevOpsów w Krakowie

Weź udział w warsztacie dla DevOpsów i naucz się łatwo tworzyć skalowalne i wysoce dostępne rozwiązania przy wdrażaniu najlepszych praktyk.

Chodź na warsztaty dla DevOpsów w Krakowie

W przyszłą środę 19.10 o 18:00 rusza krakowski warsztat DevOps. Na tym warsztacie nasi najlepsi specjaliści podzielą się swoimi najlepszymi praktykami (i wyrafinowanym poczuciem humoru). 

Topowi eksperci DevOps iTechArt Poland podzielą się z Tobą zestawem najlepszych praktyk, serwowanych z wyrafinowanym poczuciem humoru. Po wszystkim kameralne after party w miłym towarzystwie.

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w dawnym Chillispaces. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona (15 uczestników). Wypatruj wiadomości e-mail, aby potwierdzić swoją obecność. Nie martw się — już planują drugą rundę!


ZAPISZ SIĘ NA KRAKOWSKIE WARSZTATY DEVOPS

Prelekcje poprowadzą doświadczeni DevOpsi iTechArt – Head of DevOps Tech Family Mateusz Adamiak, Deputy Head of DevOps Tech Family Adam Chołys oraz DevOps Engineer Filip Sadowski. 

Czego się nauczysz?

Jak wykorzystać Kubernetes w implementacji procesów CI/CD z Jenkinsem jako głównym narzędziem. Dodatkowo dowiesz się, na czym polega wykorzystanie techniki Docker in Docker.

Podczas warsztatu sprawdzisz, jak łatwo można tworzyć skalowalne i wysoce dostępne rozwiązania przy wdrażaniu najlepszych praktyk. Dla uczestników przygotowali specjalne zadanie, w którym stworzą własne instancje Jenkins i skonfigurują agentów w setupie iTechArt.


ZAPISZ SIĘ NA KRAKOWSKI WARSZTAT DLA DEVOPSÓW

Wymagania:

  • Laptop z systemem Linux(najlepiej Ubuntu).
  • Zainstalowany Dockeri docker-compose.
  • Poziom: Średni+. Konieczna jest podstawowa znajomość Jenkinsa i Kubernetesa.

Prelegenci


Mateusz Adamek

Head of DevOps Tech Family,
DevOps Team Lead

Marek Adamek Head of DevOps Tech Family iTechArt

Wielki fan systemów opartych na Linuksie - w szczególności Dockera i Kubernetesa. Z branżą IT związany od początku swojej kariery w 2011 roku, a z obszarem DevOps od 2016 roku. Doświadczenie zdobywał w dużych międzynarodowych korporacjach, w tym m.in. w zespole globalnego lidera w tworzeniu oprogramowania dla systemów connected car.

W 2021 roku dołączył do iTechArt jako lider obszaru DevOps. Jest odpowiedzialny za budowanie ścieżek kariery dla specjalistów DevOps oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu kompetencji ekspertów firmy na tym polu.


Adam Chołys

Deputy Head of DevOps Tech Family,
Senior DevOps iTechArt

Adam Chołys Deputy Head of DevOps Tech Family iTechArt

Adam specjalizuje się w tworzeniu wielkoskalowej architektury rozwiązań chmurowych dla biznesu, szczególnie z wykorzystaniem narzędzi Microsoft Azure.

Zarządzał projektami chmurowymi end-to-end dla globalnych firm technologicznych, dbając przy tym o dobór odpowiednich systemów bezpieczeństwa i monitoringu dla tworzonych rozwiązań. Ma na swoim koncie zarówno wdrożenia cloud-native, jak też migracje dużych, monolitycznych aplikacji do chmury.


Filip Sadowski

DevOps Egineer iTechArt

Filip Sadowski DevOps Engineer iTechArt

 Filip ma ponad pięcioletnie doświadczenie w obszarze DevOps. Pracował między innymi dla jednej z największych firm konsultingowych na świecie, głównie w sektorze Finance i Payments. Jego projekty obejmują m.in. migrację banku do chmury czy cyfryzację kart kredytowych w USA.

W swojej pracy koncentrował się na wdrażaniu systemów CI/CD oraz tworzeniu złożonych rozwiązań z wykorzystaniem narzędzi takich jak Docker, Jenkins, Ansible, Terraform.

Zapamiętaj

  • Kiedy: 19 października 2022,
  • O której: 18:00-21:15
  • Gdzie:ul. Jana Dekerta 24, Kraków, Loftmill (dawne Chillispaces) Diamante Plaza
  • Temat:Wykorzystanie agentów dynamicznych, Kubernetes i Docker w Docker w procesie CI/CD
  • warsztaty praktyczne— specjalne zadanie dla uczestników.


ZAPISZ SIĘ NA KRAKOWSKI WARSZTAT DLA DEVOPSÓW

<p>Loading...</p>