10.06.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Chodź na meetup o programowaniu funkcyjnym w Krakowie

Weź udział w Functional Programming Feast - Krakowskim meetupie dla frontendowców i backendowców

Chodź na meetup o programowaniu funkcyjnym w Krakowie

Zostały tylko 2 tygodnie do Dekerta Meetup #1. To Twoja ostatnia szansa, by dołączyć do wielkiej uczty, gdzie każdy znajdzie coś pysznego dla ciała i umysłu.

Tematem spotkania jest funkcyjne podejście do programowania w Javie i Javascript, zatem gorąco zapraszamy Frontendowców, Backendowców oraz Fullstacków, którzy najwięcej mogą skorzystać porównując, jak to w praktyce wygląda po obu stronach.

Poza masą przydatnych informacji na konkretnych przykładach na uczestników będzie czekało zimne piwo, pyszna pizza i inne smakołyki. Nie zabraknie też sprzyjających okoliczności do dobrej zabawy i networkingu, czyli iTechArt organizuje zawody bilardowe. 


Zarezerwuj swoje miejsce!

Zapamiętaj

  • 23 czerwca2022,
  • 18:00-21:30 - Kraków,
  • Chillispaces Diamante Plaza, Jana Dekerta 24,
  • Temat: Functional Programming Feast,
  • Frontend, Backend i Fullstack,
  • Zawody bilardowe, piwo i pizza...znaczy networking.

Kto za tym stoi?

Prosto z Ameryki, jeszcze z pyłem na pelerynach przybyli do Krakowa nowi superbohaterowie. Ponoć uratowali już ponad 3500 błyskotliwych inżynierów ze szponów nudnej pracy, w tym 300 z nich rezyduje w Polsce. Rozlokowali z siedzibą w Nowym Jorku i zajęli 23 biura w Europie i Azji, w tym w Londynie, Wiedniu, Wilnie, Taszkiencie, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i niebawem w Poznaniu.

Nasze wiarygodne źródła utrzymują, że podejmują się każdego zadania, aż z ponad 30 różnych branż, dzięki czemu mają biegłość w wielu językach programowania. Z ich usług korzysta już 250 niezależnych "Unicornów" 🦄, czyli startupów z Doliny Krzemowej z wysokim finansowaniem Venture Capital. Na liście ich zaufanych klientów znajdziecie również wiele firmy z listy Fortune 500.


Poznajcie bliżej iTechArt

Wracając do uczty

Pssst. Dostaliśmy cynk od naszego informatora, jak będzie wyglądał meetup Functional Programming Feast od iTechArt.

18:00-19:00 Podejście funkcyjne w JavaScript: ciężko brzmi, ale nieźle się przy tym bawię.
19:15-20:15 Czy podejście funkcyjne może Ci pomóc w programowaniu w Javie?
20:15-20:35 dyskusja
20:35-21:30 zawody bilardowe


Więcej o prelegentach

Joanna Kupis, Head of Frontend iTechArt Poland, Lead Software Engineer poprowadzi wykład o trudnych definicjach, konceptach matematycznych i funkcyjnym podejściu do architektury oprogramowania. Ponoć zahaczy o wydajność i optymalizację kodu, by potem odpowiedzieć na wszystkie pytania zgromadzonych.

Alexander Belyaev, Group Manager iTechArt Poland z kolei podejmie się omówienia funkcyjnego podejścia w Javie. Zarzeka się, że podzieli się z zebranymi swoją wieloletnią wiedzą w zakresie programowania również w Scali i na konkretnych przykładach pokaże, kiedy warto korzystać z podejścia funkcyjnego do poprawy skalowalności i prostszego utrzymania kodu.

Pssss. Nasz informator też potwierdził, że obczaił też miejsce spotkania - Chillispaces. Coś nam mówi, że te stoły bilardowe i bar zostaną niecnie wykorzystane. Barman wspominał po kilku głębszych o planowanych zawodach bilardowych, piwie, pizzy i innych smakołykach.


Weź udział w Functional Programming Feast

Na razie tyle nam się udało wyniuchać, ale mamy dobre przeczucia co do tego spotkania. Lubimy samo mięsko, czyli konkrety merytoryczne i dobrą zabawę. Nie może Cię zabraknąć.

<p>Loading...</p>