28.08.20223 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Chodź na meetup o frontendzie, Pythonie i QA w Gdańsku

Weź udział w trójmiejskim spotkaniu dla Frontendowców, Pythonowców i speców QA już 14 września 2022.

Chodź na meetup o frontendzie, Pythonie i QA w Gdańsku

14 września iTechMeetup po raz pierwszy kotwiczy w Gdańsku. Koniecznie dołącz do wielkiej uczty, gdzie każdy znajdzie coś wybornego dla ciała i umysłu!

Gwiazdami imprezy będą:

 • Joanna Kupis, Head of Frontend Family,,
 • Yuriy Sahalovich, Python Technical Lead,
 • Maks Marasanov, Head of QA FamilyQA.


Czekają Was 3 prezentacje pełne praktycznych wskazówek i poparte solidnym know-how prelegentów. Wszystkie odbywają się w tym samym czasie, więc musisz wybrać mądrze!

By tradycji stało się zadość na uczestników będzie czekało zimne piwo, pyszna pizza i inne smakołyki z bajecznym widokiem na Zatokę Gdańską z najwyższego piętra w Trójmieście. Nie zabraknie też sprzyjających okoliczności do technologicznych pogawędek, a zadba o to iTechArt.


Zarezerwuj swoje miejsce!

Zapamiętaj

 • 14 września 2022,
 • godzina 18:00
 • 34 piętro Olivia Star, Aleja Grunwaldzka 472C,
 • Tematy wykładów: Frontend, Python i QA.
 • zimne piwo i gorąca pizza...znaczy networking nad Zatoką Gdańską.

Kto za tym stoi?

Prosto z Ameryki, jeszcze z pyłem na pelerynach przybyli do Gdańska nowi superbohaterowie. Ponoć uratowali już ponad 3500 błyskotliwych inżynierów ze szponów nudnej pracy, z których pół tysiąca rezyduje w Polsce. Sprytni nowojorczycy zajęli 23 biura w Europie i Azji, w tym w Londynie, Wiedniu, Wilnie, Taszkiencie, Łodzi, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Nasze wiarygodne źródła utrzymują, że podejmują się intrygujących wyzwań, z ponad 30 różnych branż, dzięki czemu mają biegłość w wielu językach programowania. Z ich usług korzysta już 250 śmiałków, w tym niezłe stadko"Unicornów" 🦄, czyli startupów z Doliny Krzemowej z wysokim finansowaniem Venture Capital. Na liście ich zaufanych klientów znajdziecie również wielkie firmy z listy Fortune 500. Tutaj sobie możecie sprawdzić o iTechArt.


Poznajcie bliżej iTechArt

Plan imprezy:

Pssst. Dostaliśmy cynk od naszego informatora, jak będzie wyglądał meetup od iTechArt.

Zaczynamy od godzinnego wykładu 18:00-19:00. Wybierz temat dla siebie:

 • Frontend: Podejście funkcyjne w JavaScript: ciężko brzmi, ale nieźle się przy tym bawię,
 • Python: PostGIS i przetwarzanie danych geograficznych w praktyce,
 • Quality Assurance: Jak zacząć projekt QA od zera?


Po wykładzie zaplanowali piwo i pizzę nad bajeczną Zatoką Gdańską, natomiast co wspólnie wymyślicie oraz kiedy zakończycie spotkanie zależy od jego uczestników.


Więcej o prelegentach

Joanna Kupis, Head pf Frontend (od lewej). Zaczynała jako Java developer, później programowała w Pythonie, a finalnie zajęła językami frontendowymi. Przez 7 lat związana była z Politechniką Łódzką, gdzie pracowała m.in. jako wykładowca Java. Następnie została członkiem zespołu naukowego, który zbudował superkomputer Aruz. 

Yuriy Sahalovich (pośrodku), jest kierownikiem technicznym, który pomógł założyć zespół Pythona w Gdańsku. Od czasu dołączenia do zespołu iTechArt w 2014 roku, kiedy zespół Pythona firmy liczył niespełna 30 programistów, pracował nad projektami dla różnych amerykańskich startupów, w tym Vexcel Imaging, NextCaller i Zefr, a także innych w fintech i Health tech.

Pracuje z popularnymi frameworkami Python, głównie jako backend developer rozwiązań opartych na mikroserwisach. Posiada praktyczną wiedzę w zakresie opracowywania projektów opartych na PostGIS i wykorzystaniu danych geograficznych, a jego doświadczenie obejmuje również konstruowanie specjalistycznych rozwiązań chmurowych, takich jak serverless pipelines do przetwarzania dużych plików.

Maksim Marasanow, (po prawej), Group Manager, Head of QA Family w iTechArt Poland. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w testowaniu, w tym ponad 5 lat jako kierownik dużych zespołów inżynierów. Uczestniczył w projektach testowania oprogramowania dla wybitnych amerykańskich startupów z różnych obszarów biznesowych.


Weź udział w Meetup frontend + Python + QA

Na razie tyle nam się udało wyniuchać, ale mamy dobre przeczucia co do tego spotkania. Lubimy samo mięsko, czyli konkrety merytoryczne i dobrą zabawę. Nie może Cię zabraknąć.


Psssst...

Nasz informator też potwierdził, że obczaił też miejsce spotkania — ponoć to wyjątkowy punkt obserwacyjny. Zobaczysz Zatokę Gdańską, Port Gdański, klif Orłowski, Trójmiejski Park Krajobrazowy, Park Orłowski i Terminal Kontenerowy DCT.

Barman wspominał po kilku głębszych, że to miejsce popularne wśród celebrytów. Nie zapomnijcie o hasztagach do fotek ze spotkania, jako obeznany w świecie lew salonowy,  jak #MierzWysoko, #BeAStar, #OliviaStar, #BestOfPomorskie, #HiHigh, #JakWNiebie, #WChmurach, #UpInTheClouds.

<p>Loading...</p>