12.05.20233 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Blockchain, IoT i AI na Technology of Tomorrow Conference!

Weź udział w konferencji stacjonarnej poświęconej nowym technologiom. Poznaj warszawską ToT Conference.

Blockchain, IoT i AI na Technology of Tomorrow Conference!

Czy jesteś gotowy/a na rozwój swojej firmy, by zwiększyć jej wartość na rynku? Obecnie od przedsiębiorców wymaga się ciągłego poszerzania wiedzy na temat trendów technologicznych i wdrażania nowych rozwiązań, które pozwolą na osiągnięcie lepszych wyników. Technologie takie jak blockchain, IoT i sztuczna inteligencja (AI) stają się powoli jednymi z kluczowych czynników, które będą decydować o przyszłym sukcesie biznesowym.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Stowarzyszenie Blockchain Polska organizuje jednodniową konferencję "ToT Conference. Technology of Tomorrow" 18 maja. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce poświęcone wyłącznie technologiom blockchain, IoT i AI oraz ich wzajemnych możliwościom. Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona! Kod rabatowy na 20% dla społeczności Bulldogjob: 

Bulldogjob-20


Zapisz się na ToT Conference


Podczas wydarzenia, którego celem jest edukacja w obszarze ww. technologii, będziesz miał/ła okazję poznać prezentacje najlepszych ekspertów różnych branż oraz ciekawe use case'y implementacji. ToT Conference to doskonała szansa, by dowiedzieć się więcej jakie są realne rozwiązania najnowszych trendów technologicznych oraz by zdobyć unikalną wiedzę. Ta z kolei może przyczynić się do zwiększenia produktywności Twojej firmy czy też do opracowania nowych, innowacyjnych produktów i usług.

Event ten to też możliwość nietuzinkowego networkingu i nawiązania kluczowych relacji partnerskich. Udział w wydarzeniu potwierdzili prelegenci z takich firm jak: Škoda Auto, Fetch.AI, Orange Business Service, Bosch, TAURON Group, GFT Group, IBM, Aleph Zero, BSV Blockchain czy też Advantech (No.9 w Top 100 Industrial IoT Companies).

Na konferencji zostaną poruszone tematy związane z wykorzystaniem technologii blockchain, IoT i AI w różnych dziedzinach życia, takich jak: smart cities, finanse, biznes, energetyka, medycyna, prawo, przemysł  czy automotive. Te przełomowe technologie rewolucjonizują dzisiejszy świat, a ToT Conference to wydarzenie, które pokaże Ci, jak wykorzystać ich potencjał w praktyce. Prezentowane przykłady rozwiązań pomogą przedsiębiorcom, instytucjom i organizacjom zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed nimi we współczesnym świecie oraz jakie narzędzia i strategie mogą wesprzeć ich rozwój.

Konferencja powinna szczególnie zainteresować przedsiębiorców - zarówno duże jak i małe firmy, organizacje sektora publicznego, inwestorów VC i startupy. Nie jest wymagana żadna wiedza techniczna ani ekspercka.


Dlaczego warto wziąć udział:

 • Nawiążesz kontakty z firmami, które już stosują rozwiązania oparte o blockchain, IoT i AI
 • Dowiesz się jak ww. technologie mogą rozwiązywać problemy organizacyjne
 • Wymienisz się know-how i zrozumiesz praktyczne aspekty stosowania blockchain, IoT i AI w Twojej organizacji, aby zdobyć przewagę konkurencyjną


Oto niektóre z obszarów tematycznych konferencji:

 • Smart City - w jaki sposób (polskie) miasta wykorzystują nowoczesne technologie
 • Connected mobility - trendy technologiczne w sektorze automotive.
 • Opieka zdrowotna i Medtech - przykłady nowych rozwiązań.
 • Zielona energia i jej tokenizacja (rozwiązania blockchain, AI i IoT w energetyce).
 • Zastosowania blockchain, AI i IoT w sektorze wydobywczym
 • Nowe modele biznesowe i strumienie wartości w oparciu o decentralizację (tokenizacja i cyfrowe płatności)
 • Cyfrowa tożsamość i jej wpływ na innowacyjne rozwiązania biznesowe (identyfikacja ludzi, maszyn i podmiotów biznesowych).
 • Regulacje, prawo i ich wpływ na tempo innowacji
 • Czy duże firmy mogą być innowacyjne? Jak budować innowacyjne produkty i usługi w oparciu o nowe technologie.


Nadeszła czwarta rewolucja przemysłowa, oparta na pełnej digitalizacji, automatyzacji, wymianie danych oraz budowaniu nowych cyfrowych gospodarek, nie tylko w przedsiębiorstwach i fabrykach, ale też w naszym codziennym życiu. W tym kontekście, ToT Conference stanowi wyjątkową okazję, by poznać przyszłość technologii blockchain, IoT i AI.


Technology Of Tomorrow. Be Smart Now!
 


18 maja 2023, 9:00-20:00
CIC Warsaw, Innovation Campus, Warszawa
Konferencja odbędzie się w języku angielskim.


Zapisz się na ToT Conference


<p>Loading...</p>