16.05.20242 min
Railsware

Railsware

Railsware otworzyło nowe biuro w Warszawie

Studio produktowe stojące za Calendly, Railsware, otworzyło nowe biuro w Warszawie.

Railsware otworzyło nowe biuro w Warszawie

Railsware, polsko-ukraińskie studio produktowe, otworzyło nowe biuro w Warszawie. Pomimo zdalnej kultury pracy, firma pragnie zapewnić swoim talentom komfortowe miejsce do spotkań offline, sprzyjające lepszej współpracy i produktywności.

Zespół Railsware regularnie się powiększał w ostatnich latach. Wraz z przekroczeniem liczby 200 specjalistów, firma postanowiła otworzyć swoje drugie, po Krakowie, biuro w Polsce — w Warszawie. Nowa przestrzeń Railsware, strategicznie zlokalizowana w Mindspace Koszyki niedaleko Politechniki Warszawskiej, oferuje dynamiczne i wygodne środowisko dla rozrastającego się zespołu i jest gotowa otworzyć swoje drzwi zarówno dla pracowników z Warszawy oraz z innych lokalizacji.

Studio produktowe planuje jeszcze bardziej rozszerzyć swój zespół w Polsce.

„Znamy i doceniamy inżynierów oraz specjalistów od produktów w Polsce. Railsware zawsze otwiera swoje drzwi dla utalentowanych jednostek, które chcą wzbogacić krajobraz technologiczny w Europie Środkowej.” – mówi Sergiy Korolov, dyrektor zarządzający Railsware.

Firma planuje kontynuować wsparcie dla lokalnej społeczności inżynierskiej, zwłaszcza poprzez wspieranie wydarzeń o tematyce Ruby w Warszawie. Kierownictwo Railsware jest przekonane, że przyszłość europejskiego przemysłu technologicznego opiera się na produktach cyfrowych i firma z zapałem chce rozwijać wiedzę o rozwoju produktów w regionie.

O Railsware

Założone w 2007 roku w Ukrainie, Railsware rozrosło się w ponad 200 osób tworzących studio produktowe. Firma pojawiła się w Polsce na początku drugiej dekady XXI wieku. Obecnie Railsware rozwija swoje udane produkty (Mailtrap, Coupler.io, Titanapps) oraz świadczy usługi w zakresie rozwoju produktów (przykładem jest Calendly). Wizją firmy jest wzrost wartości do poziomu 10 miliardów dolarów, wykorzystując swoją wiedzę w tworzeniu przełomowych produktów.

<p>Loading...</p>